TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

EDI je dôležitou súčasťou automotive

výrobná hala automobilového priemyslu symbolizujúca, že EDI je súčasťou automotive

Úspešná výroba automobilov len s EDI

„Ako jeden celok“ – spoločnosti EDITEL a TELEDIN ponúkajú svojim zákazníkom rozsiahle portfólio služieb špeciálne prispôsobených ich potrebám. Združujú rozsiahlu sieť zákazníkov a dodávateľov z automobilového priemyslu, rýchloobrátkového tovaru a iných odvetví. Taktiež podporujú svojich partnerov v rôznych krajinách.

Sú to už tri roky, čo spoločnosti EDITEL a TELEDIN spojili svoje sily. Môžeme konštatovať, že títo dvaja lídri v oblasti EDI urobili krok správnym smerom. Cieľom spojenia bolo posilnenie know how pre zlepšenie kvality poskytovaných služieb oboch spoločností. Sústredili sme sa na vzájomnú výmenu informácií a odovzdávanie skúseností v oboch tímoch, ktoré sme nedávno zjednotili v nových kanceláriách na Chodove v Prahe. Veríme, že tento krok nám prinesie vzájomné obohatenie a nové nápady, ktoré premeníme do podoby inovácií a „zlepšovákov“, čo ocenia predovšetkým naši klienti.

TELEDIN na Chodov priniesol detailnú znalosť automotive procesov a štandardov (Odette, VDA), prepojenie na veľké množstvo automobiliek a veľkých dodávateľov. EDITEL pridal ďalšie služby ako napr. elektronickú dôveryhodnú archiváciu a všeobecný WebEDI portál pre automotive. Veríme, že tento koktail pomôže našim klientom aj naďalej automatizovať a digitalizovať svoje procesy.

V súčasnosti spoločne pracujeme na niekoľkých zaujímavých projektoch. Na nich sa nám potvrdzuje, že toto spojenie má pozitívne dopady a prináša synergie. Medzi takéto projekty patrí napríklad Faurecia (SAS Automotive), Škoda Auto, Futaba, T-PLASZTIK, ale aj lokálne projekty GEWE-TEC či Slovenská plavba a prístavy. A ďalšie sa nám rysujú. Darí sa nám spoločne držať hladký chod dodávateľsko-odberateľských vzťahov ako v maloobchode, tak aj v automotive, vrátane dodávok „Just-In-Time“, čo vnímame v dnešnej dobe ako kľúčové a plánujeme v tom naďalej pokračovať.

Symbolic image copyright iStockphoto, photo credit Traimak Ivan

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.