TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

O spoločnosti EDITEL

EDITEL je medzinárodným popredným poskytovateľom služieb v oblasti elektronickej výmeny dokumentov (EDI, z anglického originálu Electronic Data Interchange), ktorý sa špecializuje na optimalizáciu procesov dodávateľského reťazca. Spoločnosť poskytuje služby klientom v mnohých rôznych odvetviach.

Vďaka pobočkám v Rakúsku (kde firma sídli), na Slovensku, v Českej republike, v Maďarsku, v Chorvátsku.Poľsku, v Slovinsku a Srbsku, a tiež vďaka mnohým franšízovým partnerom v ďalších krajinách Európy, je EDITEL perfektným obchodným partnerom pre medzinárodné spoločnosti.

Prostredníctvom svojej EDI platformy eXite® ponúka EDITEL komplexné portfólio služieb, počínajúc komunikáciou a integráciou EDI, webovým EDI pre malé a stredné podniky, až po riešenie pre elektronickú fakturáciu a digitálnu archiváciu alebo business monitoring. Naše úspešné EDI projekty sa opierajú o 40 rokov skúseností a hlboké odborné znalosti.

EDITEL - EDI rješenja za sve potrebe

Pre zhliadnutie firemného videa EDITEL kliknite na obrázok!

EDITEL - EDI rješenja za sve potrebe

Riešenie EDI pre spoločnosti všetkých veľkostí v každom odvetví

editel-clip-fashion

Fashion – Daily life without EDI

EDITEL - EDI rješenja za sve potrebe

Restaurant – Daily life without EDI

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.