Používaním tejto stránky súhlasím s používaním súborov cookies. Pre viac informácií kliknite tu

Optimalizujte svoje náklady a procesy s komplexnými EDI službami od spoločnosti EDITEL

EDITEL ponúka individuálne EDI riešenia pre inteligentné riadenie zásobovacieho reťazca vhodné pre spoločnosti rôznych veľkostí a z rozličných odvetví.

EDI komunikácia je plne automatizovaná elektronická výmena dát medzi spoločnosťami, ktoré využívajú eXite®, jednu z najväčších medzinárodných sietí v oblasti EDI, používanou vo viac ako 20 krajinách.
Viac informácií nájdete tu.


EDI integrácia je fantastickou voľbou pre spoločnosti, ktoré si vymieňajú veľké objemy dát. Toto riešenie môže byť upravené na mieru vašim in-house procesom a vo výsledku vám pomôže výrazne zefektívniť podnikové procesy.
Viac informácií nájdete tu.


E-fakturácia ponúka spoločnostiam z oblasti maloobchodu a výrobného priemyslu celý rad možností v súlade s platnými právnymi predpismi. EDITEL poskytuje širokú škálu služieb, vrátane e-fakturácie v PDF, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť Vaše ciele. 
Viac informácií nájdete tu.


E-archivácia dokonale dopĺňa elektronické fakturačné procesy. Elektronické faktúry a všetky ďalšie formáty dokumentov sú bezpečne uložené v súlade s platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
Viac informácií nájdete tu.


Business Monitoring je skvelou voľbou pre spoločnosti s pokročilou implementáciou EDI. Táto doplnková služba vám pomôže riadiť a monitorovať vaše obchodné procesy jednoducho pomocou niekoľkých kliknutí myšou.
Viac informácií nájdete tu.


Web EDI vychádza v ústrety predovšetkým malým a stredným podnikom, aplikácia vám umožní výmenu objednávok, dodacích listov, faktúr a ďalších dokumentov. Jedná sa o užívateľsky jednoduché a lacné riešenie, ktoré je dostupné aj ako objednávkový portál (->buyIT). 
Viac informácií nájdete tu.


V EDITELi konzultácie znamenajú osobnú asistenciu od prvej schôdzky, počas zavádzania služby a aj potom. Okrem toho vám pomôžeme tiež s implementáciou EDI procesov u Vašich obchodných partnerov aj v mnohých ďalších oblastiach.
Viac informácií nájdete tu.