TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

EDI riešenie pre spoločnosti všetkých veľkostí v každom odvetví

Výhody EDI procesov prispôsobených potrebám klientov, od rýchleho zapojenia veľko a maloobchodných reťazcov ako je Metro, Billa, Coop, Lidl až po e-fakturáciu, archiváciu a pripájanie nových partnerov.

edi-communication-icon

EDI Komunikácia

involved-cables-l

Jediné pripojenie pre všetkých partnerov, ktoré zabezpečuje naša integračná platforma eXite. Je to jedna z najväčších medzinárodných sietí pre oblasť EDI vôbec.

edi-integration-icon

EDI Integrácia

man-with-tablet-with-digital-edi-icons

Neoddeliteľnou súčasťou EDI je plnohodnotná B2B integrácia. Či už si zvolíte EDI formou služby, alebo formou inhouse riešenia, budete s jeho pomocou spracovávať všetky dokumenty v dodávateľsko-odberateľskom reťazci – od objednávky (ORDERS) až po faktúru (INVOIC).

Web EDI je skvelá voľba pre malé a stredné podniky, ktoré hľadajú rýchlu komunikáciu so svojimi obchodnými partnermi prostredníctvom EDI. Webový portál umožňuje jednoduchú a nenákladnú výmenu objednávok, dodacích listov, faktúr atď. Toto riešenie je vhodné aj pre výrobcov a ich menších obchodných partnerov.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.