TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

EDI integrácia

digital connection worldwide

Spoľahnite sa na EDI riešenie, ktoré je integrované do vášho vlastného ERP systému, a posuňte tak efektivitu svojho dodávateľského reťazca na vyššiu úroveň.

Či už ide o proces objednávania, fakturácie (e-fakturácia) alebo riadenia skladov, automatizované procesy vám pomôžu ušetriť peniaze a ďalšie zdroje na každom kroku, a to vďaka:

 • Výrazne menším nárokom na spracovanie dokumentov
 • Využitiu presných a aktuálnych dát
 • Podstatne lepšej spolupráci s obchodnými partnermi
 • Bezproblémovým napojením poskytovateľov logistických služieb a ďalších partnerov
 • Zvýšeniu efektívnosti vo všetkých oblastiach

EDITEL ponúka širokú škálu EDI riešení, ktoré vám umožnia plne pokryť všetky vaše B2B procesy. Všetky nami ponúkané riešenia sú na mieru prispôsobené požiadavkám klientov. V závislosti od vašich potrieb môžeme poskytnúť integrované riešenia využívané formou cloudovej EDI služby (eXitePRO, eXitePRO CCF) alebo ako standalone riešenie (EdisuITe, ODEX).

Výhody EDI integrácie

EDI integrácia pre FMCG priemysel

Vysoká frekvencia objednávok a krátke dodacie lehoty, neustále sa meniace podmienky na trhu a tlak zo strany konkurencie, krátke výrobné cykly s rastúcim sortimentom výrobkov – to je v skratke rýchloobrátkový priemysel FMCG (Fast-Moving Consumer Goods). Všetky uvedené skutočnosti si vyžadujú spoľahlivý a bezchybný dodávateľský reťazec, ktorý umožňuje vzájomnú komunikáciu rôznych ERP systémov a riadenie zásob. Na riešenie týchto výziev s trvalými účinkami je potrebné integrované riešenie, najmä v prípade rastúceho počtu obchodných partnerov.

EDI integrácia pre automobilový priemysel

EDITEL ponúka komplexné a individuálne prispôsobiteľné možnosti integrácie vašich výrobných procesov. Jediná flexibilná platforma vám umožní komunikovať so všetkými obchodnými partnermi, sledovať všetky prebiehajúce toky dokumentov, skrátiť čas výrobného cyklu a zabezpečiť sledovateľnosť procesov a ich plynulé spracovanie. K dispozícii sú všetky EDI štandardy relevantné pre automobilový priemysel, ktoré poskytujú maximálnu flexibilitu pre komunikačné procesy s vašimi obchodnými partnermi.

Výhody:

 • Nevyžaduje sa manuálne zadávanie údajov
 • Služba Partner Management od spoločnosti EDITEL umožňuje rýchle pripojenie všetkých typov partnerov
 • Kratšia doba výrobného cyklu
 • Zvýšená spokojnosť zákazníkov
 • Lepší prehľad zásob
 • Maximálne zabezpečenie dát

Symbolfoto: copyright iStock, Bildnachweis ipopba

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.