+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

Webové EDI

Efektívne a lacné riešenie EDI

Webové EDI je ideálnou voľbou pre malé a stredne veľké spoločnosti, ktoré majú záujem o výmenu elektronických obchodných dokumentov prostredníctvom EDI.

Zriadenie webového EDI je veľmi jednoduché a nákladovo priaznivé. Aby ste ho mohli využívať, nie je potrebná žiadna zložitá implementácia, stačí mať len prístup k Internetu. Ihneď po zriadení vlastného užívateľského účtu budete tzv. „EDI-ready“, pripravení k výmene obchodných dokumentov s Vašimi obchodnými partnermi.

Štruktúrované dáta v EDI formáte sú prenášané pomocou B2B platformy eXite®, ktorá vďaka svojej vysokej dostupnosti zaisťuje spoľahlivý príjem a odosielanie obchodných dokumentov.

Webové EDI podporuje výmenu všetkých bežných typov EDI správ.

Získané výhody

 •  Nie je potrebná žiadna špeciálna implementácia
 • Veľmi rýchle zriadenie
 • Priaznivá cena
 • Užívateľsky prívetivé prostredie
 • Digitálny podpis faktúr zdarma
 • Verifikácia podpisu prijímaných správ a ich potvrdzovanie.

Službu ponúkame v dvoch variantoch

 • webEDI bez exportu/importu
  Umožňuje prezeranie, tlač, príjem a odosielanie správ v EDI. Dokumenty vytvárate pomocou vopred pripravených webových formulárov.
 • webEDI s exportom/importom
  Umožňuje export a import EDI správ v textovom alebo xml formáte z Vášho účtovného systému. Nie je potrebné manuálne vkladanie dát.

Tiež si môžete zvoliť doplnkové funkcie uľahčujúce prácu:

 • Upozornenie prostredníctvom e-mailu na nové prichádzajúce správy
 • Turn-around umožňuje „transformáciu“ došlej objednávky na dodací list alebo faktúru
 • Prelinkovanie (BMR) poskytuje prehľadné sledovanie celého obchodného prípadu
 • Archivácia predstavuje dlhodobé a bezpečné uloženie elektronických dokumentov
csm-editel-organisation-details

Údaje o organizáciách a produktoch si môžete uložiť do jednoducho editovateľných číselníkov. Uložené údaje Vám budú k dispozícií prostredníctvom funkcie našepkávača pri vytváraní dodacích listov, faktúr alebo iných dokumentov v EDI.

web-edi

Neodoslané dokumenty si môžete uložiť do záložky Rozpracovaných správ. Tu je ich možné upravovať, prípadne odosielať neskôr. Bohaté editačné menu ponúka množstvo praktických funkcií.

web-edi-1

Prehľadný formulár faktúry je navrhnutý tak, aby umožňoval jednoduchú prácu s dokumentom. Pri vyplňovaní údajov do formulára sú veľkým prínosom už spomínané číselníky, ktoré automaticky doplnia uložené údaje.

Registrácia do webového EDI

K registrácií do webového EDI stačí iba vyplniť registračný formulár na stránke http://registracia.webedi.sk a v pracovných dňoch môžete mať službu zriadenú v priebehu jedného dňa. V prípade nejasností prosím kontaktujte náš zákaznícky servis telefonicky na +421 233 272 210 alebo nám napíšte na obchod(at)editel.sk.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.