Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

EDI komunikácia

Výmena obchodných dokumentov - jednoducho, ekonomicky a bezpečne!

Pokiaľ majú komunikačné procesy medzi spoločnosťami dlhodobo úspešne fungovať, musia byť bezpečné, spoľahlivé a jednoduché. Moderným a osvedčeným prostriedkom je EDI (Electronic Data Interchange), ktorý umožňuje elektronickú výmenu obchodných dokumentov.

eXite® predstavuje jednu z najväčších medzinárodných EDI sietí pre EDI komunikáciu. Každý rok viac ako 15 000 spoločností spracuje viac ako 300 miliónov transakcií cez službu EDI. Pripojenie na eXite® pokryje všetky komunikačné procesy s každým jedným vašim obchodným partnerom. Všetky obchodné dokumenty, ako elektronické objednávky, dodacie listy, faktúry atď. môžu byť prenášané v reálnom čase, bezpečne a jednoducho. Znamená to, že už nebudete musieť strácať čas používaním tradičných komunikačných kanálov, ako sú telefón, fax alebo e-mail.

Získané výhody

  • Spoľahlivý prenos obchodných dokumentov v reálnom čase
  • Jedno pripojenie pre všetkých obchodných partnerov
  • Maximálna bezpečnosť a dostupnosť dát
  • Sledovateľnosť všetkých transakcií
  • Podpora v režime 24/7
  • Dostupné skrz odvetvia a krajiny
  • Založené na medzinárodných štandardoch GS1

Infraštruktúra zabezpečená proti výpadkom a komplexná evidencia transakcií (prístupov, aktivít, prenosov, ...) zaručujú maximálnu bezpečnosť a sledovateľnosť. Všetky dáta sú archivované v stredisku vysokej bezpečnosti, ktoré prevádzkuje náš technologický partner T-Systems.

eXite®, integračná platforma pre výmenu obchodných dát, je vhodná pre spoločnosti, ktoré chcú vytvárať a spravovať medzinárodné, avšak centralizované EDI prepojenie. Platforma eXite® vám umožní prepojiť všetkých vašich obchodných partnerov z rôznych krajín prostredníctvom jedného pripojenia.

EDI služba eXite® spoločnosti EDITEL je ideálnou voľbou pre firmy, ktoré chcú vytvoriť alebo riadiť medzinárodnú, avšak centralizovanú EDI infraštruktúru. eXite® vám umožňuje mať na dosah všetkých vašich obchodných partnerov z ktorejkoľvek krajiny prostredníctvom jediného pripojenia.

eXite®
eXite® - jedno pripojenie pre všetkých obchodných partnerov

Užitočné informácie v skratke