Používaním tejto stránky súhlasím s používaním súborov cookies. Pre viac informácií kliknite tu

EDI komunikácia

Výmena obchodných dokumentov - jednoducho, ekonomicky a bezpečne!

Pokiaľ majú komunikačné procesy medzi spoločnosťami dlhodobo úspešne fungovať, musia byť bezpečné, spoľahlivé a jednoduché. Moderným a osvedčeným prostriedkom je EDI (Electronic Data Interchange), ktorý umožňuje elektronickú výmenu obchodných dokumentov.

eXite® predstavuje jednu z najväčších medzinárodných EDI sietí pre EDI komunikáciu. Každý rok viac ako 15 000 spoločností spracuje viac ako 300 miliónov transakcií cez službu EDI. Pripojenie na eXite® pokryje všetky komunikačné procesy s každým jedným vašim obchodným partnerom. Všetky obchodné dokumenty, ako elektronické objednávky, dodacie listy, faktúry atď. môžu byť prenášané v reálnom čase, bezpečne a jednoducho. Znamená to, že už nebudete musieť strácať čas používaním tradičných komunikačných kanálov, ako sú telefón, fax alebo e-mail.

Získané výhody

  • Spoľahlivý prenos obchodných dokumentov v reálnom čase
  • Jedno pripojenie pre všetkých obchodných partnerov
  • Maximálna bezpečnosť a dostupnosť dát
  • Sledovateľnosť všetkých transakcií
  • Podpora v režime 24/7
  • Dostupné skrz odvetvia a krajiny
  • Založené na medzinárodných štandardoch GS1

Infraštruktúra zabezpečená proti výpadkom a komplexná evidencia transakcií (prístupov, aktivít, prenosov, ...) zaručujú maximálnu bezpečnosť a sledovateľnosť. Všetky dáta sú archivované v stredisku vysokej bezpečnosti, ktoré prevádzkuje náš technologický partner T-Systems.

eXite®, integračná platforma pre výmenu obchodných dát, je vhodná pre spoločnosti, ktoré chcú vytvárať a spravovať medzinárodné, avšak centralizované EDI prepojenie. Platforma eXite® vám umožní prepojiť všetkých vašich obchodných partnerov z rôznych krajín prostredníctvom jedného pripojenia.

EDI služba eXite® spoločnosti EDITEL je ideálnou voľbou pre firmy, ktoré chcú vytvoriť alebo riadiť medzinárodnú, avšak centralizovanú EDI infraštruktúru. eXite® vám umožňuje mať na dosah všetkých vašich obchodných partnerov z ktorejkoľvek krajiny prostredníctvom jediného pripojenia.

eXite®
eXite® - jedno pripojenie pre všetkých obchodných partnerov
   
Referencie
Billa
Billa
COOP
COOP
ČSOB
ČSOB
FAnn
FAnn
NAY Elektrodom
NAY Elektrodom
Metro
Metro
Milk-Agro
Milk-Agro
Penny Market
Penny Market
Terno
Terno
eXite®
eXite®_link