Používaním tejto stránky súhlasím s používaním súborov cookies. Pre viac informácií kliknite tu

EDI komunikácia

Výmena obchodných dokumentov - jednoducho, ekonomicky a bezpečne!

Pokiaľ majú komunikačné procesy medzi spoločnosťami dlhodobo úspešne fungovať, musia byť bezpečné, spoľahlivé a jednoduché. Moderným a osvedčeným prostriedkom je EDI (Electronic Data Interchange), ktorý umožňuje elektronickú výmenu obchodných dokumentov.

eXite® je jednou z najväčších medzinárodných B2B platforiem. Každoročne viac ako 15 000 spoločností spracuje prostredníctvom platformy eXite® spoločnosti EDITEL viac ako 300 miliónov transakcií. Pripojenie k platforme eXite® pokryje akékoľvek vaše komunikačné procesy s obchodnými partnermi. Všetky obchodné dokumenty, ako elektronické objednávky, dodacie listy, faktúry atď. môžu byť prenášané v reálnom čase, bezpečne a jednoducho. Znamená to, že už nebudete musieť strácať čas používaním tradičných komunikačných kanálov, ako sú telefón, fax alebo e-mail.

Získané výhody

  • Spoľahlivý prenos obchodných dokumentov v reálnom čase
  • Jedno pripojenie pre všetkých obchodných partnerov
  • Maximálna bezpečnosť a dostupnosť dát
  • Sledovateľnosť všetkých transakcií
  • Podpora v režime 24/7
  • Dostupné skrz odvetvia a krajiny
  • Založené na medzinárodných štandardoch GS1

Naša špičková infraštruktúra s maximálnym dôrazom na bezpečnosť, elimináciu problémových stavov, detailné protokoly transakcií, prístupové logy a záznamy o všetkých aktivitách - to je len malý zoznam z požiadaviek, ktoré kladieme na B2B platformu eXite® v oblasti bezpečnosti a sledovateľnosti. Služby spoločnosti EDITEL sú hostované vo dvoch geograficky oddelených datacentrách spoločnosti IBM so špičkovou klasifikáciou TIER3+.

eXite®, integračná platforma pre výmenu obchodných dát, je vhodná pre spoločnosti, ktoré chcú vytvárať a spravovať medzinárodné, avšak centralizované EDI prepojenie. Platforma eXite® vám umožní prepojiť všetkých vašich obchodných partnerov z rôznych krajín prostredníctvom jedného pripojenia.

EDITEL zároveň disponuje bohatými skúsenosťami a znalosťami lokálneho trhu a ponúka v danej krajine celkovú podporu. Jednou z profesionálnych služieb, ktoré poskytujeme našim zákazníkom, je vytváranie, podpora a udržiavanie elektronickej komunikácie v rámci dodávateľsko-odberateľského reťazca. Dokážeme prepojiť vašich obchodných partnerov rýchlo a efektívne. Zároveň dbáme na dodržiavanie všetkých legislatívnych požiadaviek danej krajiny (napríklad pre elektronickú fakturáciu).

eXite
eXite® - jedno pripojenie pre všetkých obchodných partnerov
   
Referencie
Billa
Billa
COOP
COOP
ČSOB
ČSOB
FAnn
FAnn
NAY Elektrodom
NAY Elektrodom
Metro
Metro
Milk-Agro
Milk-Agro
Penny Market
Penny Market
Terno
Terno
eXite®
eXite®_link