TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Editel SK má nové obchodné priestory

new-business-office_l

Posledné týždne boli pre slovenský tím veľmi náročné, ale veľký krok je konečne za nami.

Nové obchodné priestory na novej adrese

V posledných rokoch sa náš slovenský tím neustále rozrastal, až sme nakoniec dosiahli bod, keď naše pôvodné obchodné priestory jednoducho nestačili na náš ďalší rast. Preto sme sa rozhodli dať si oneskorený vianočný darček v podobe nových a priestrannejších kancelárií. Je skvelé vidieť, ako spoločnosť EDITEL neustále rastie, a to nielen na medzinárodnej úrovni, ale aj v rámci našich lokálnych pobočiek.

Pri tejto príležitosti by som chcel vyjadriť veľké poďakovanie všetkým našim kolegom, ktorí sa podieľali na príprave a zapojili sa aj do samotného sťahovania do nových obchodných priestorov. Ich obetavosť a nasadenie boli pre úspešné dokončenie tejto zmeny nevyhnutné. Osobitné uznanie patrí aj tým kolegom, ktorí v medziobdobí poskytovali podporu našim klientom a plne sa venovali realizácii zákazníckych projektov.

Štefan Sádovský, generálny riaditeľ EDITEL SK&CZ k tomu dodáva: „Vedeli sme, že sťahovanie nebude jednoduché, a preto si každý deň naše nové kancelárie užívame o to viac. Tešíme sa na spoločné projekty a nové výzvy, ktoré nás čakajú v tejto novej etape našej cesty. S novými obchodnými priestormi prichádzajú aj nové príležitosti a my sme pripravení využiť ich naplno. Dúfame, že sa naše nové priestory stanú miestom inšpirácie, spolupráce a úspechu pre nás všetkých.“

Picture copyright EDITEL SK

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.