TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

WebEDI je základom obchodného rastu

Ruka ovláda tlačidlo napájania na spustenie digitálnych procesov, napríklad s WebEDI pre malé a stredné podniky

WebEDI nie je len štartovacím riešením EDI komunikácie.

Môže predstavovať aj pomyselnú štartovaciu čiaru pre rozvoj firmy z hľadiska spolupráce s novými aj existujúcimi obchodnými partnermi a tiež pre rozvoj vlastného technického zázemia.

S veľkou radosťou sledujeme, ako naši klienti – aj vďaka službám spoločnosti EDITEL – úspešne rozvíjajú svoje obchodné aktivity a rastú. Ponúkané služby a podporu prispôsobujeme ich meniacim sa potrebám a novým požiadavkám. Zo 600 firiem, pôsobiacich v rôznych odvetviach, ktoré používajú webEDI, ich len v posledných niekoľkých rokoch desiatky prešli na plne automatizované riešenie EDI.

Služba webEDI predstavuje ideálnu voľbu pre malé a stredne veľké firmy, ktoré s výmenou elektronických obchodných dokumentov začínajú alebo ju realizujú v menšom rozsahu. S nárastom počtu obchodných aktivít, partnerov a typov vymieňaných dokumentov, či so zmenou ERP, samozrejme množstvo užívateľov webEDI „prerastie“. Potom prichádza na radu ďalšie, väčšinou už plne automatizované EDI-riešenie, šité na mieru novým potrebám firmy. Najčastejšie potom spoločnosti volia formu outsourcovanej služby submIT (SaaS), populárne samozrejme zostáva aj využitie lokálneho SW riešenia edisuITe implementovaného do vlastnej IT-infraštruktúry zákazníka.

Medzi klientov spoločnosti EDITEL, ktorí z pôvodného webového riešenia EDI plynule upgradovali na automatizovanú službu patrí napr.:

  • RAJO,a.s. tradičná slovenská spoločnosť Rajo, dcéra nemeckého mliekarenského výrobcu Meggle, sa rozrástla na medzinárodne uznávanú spoločnosť.
  • EU Poultry s.r.o. odborník na kvalitné kuracie mäso, poskytuje veľkoobchodný predaj kuracieho mäsa do krajín strednej a východnej Európy.
  • MAX SPORT, s.r.o. spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, výrobou a predajom výživových doplnkov pre širokú športujúcu verejnosť. Po kvalitných proteínových tyčinkách vzrastá dopyt.
  • VeGa solutions s.r.o. výhradný distribútor rôznych svetových značiek v oblasti batérií, spotrebnej elektroniky, nožov a outdoor príslušenstva.
  • Adano, s.r.o. bezpochyby patrí medzi najlepších výrobcov trvanlivého čajového pečiva s dlhoročnou tradíciou a bohatými skúsenosťami v oblasti výroby pekárenských a cukrárenských, mlynárskych výrobkov a cestovín.

EDITEL je hrdý na to, že môže svojou prácou prispievať k úspešnému rozvoju firiem, a že zákazníci oceňujú variabilitu, kvalitu a dostupnosť ponúkaných služieb.

Symbolic image copyright iStockphoto, photo credit Thomas-Soellner

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.