TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

EDI je trendy aj vo výrobe nápojov McCarter

Spolupráca medzi našimi spoločnosťami sa datuje už od roku 2006, odkedy McCarter využíva riešenie XMLPACK. Keď prišiel čas na expanziu do zahraničia, vedenie sa rozhodlo osloviť EDITEL ohľadom vhodného riešenia EDI aj pre českú dcérsku spoločnosť McCarter. Na osobnom stretnutí bolo odprezentované najnovšie riešenie, služba submIT. Tá v sebe spája aktuálne trendy EDI, je cloudová, prihlásenie je možné odkiaľkoľvek. Zabezpečuje konverziu správ, ktorých prenos prebieha na našej komunikačnej sieti eXite. Nástroj BMR zabezpečuje monitoring a kontrolu podnikových procesov. Samozrejmosťou je zabezpečenie elektronického podpisu aj digitálnej archivácie faktúr, ktorá spĺňa legislatívne požiadavky SR aj EÚ. Služba submIT, ktorá v sebe zahŕňa aj helpdesk a konzultácie, zaujala materskú spoločnosť McCarter natoľko, že i ona uvažuje o aktualizácii súčasného riešenia.

Odborníci v EDITELi nám ukázali, že dlhoročné skúsenosti v oblasti EDI komunikácie a ich individuálny prístup je pre nás veľkou výhodou pri riešení našich špeciálnych požiadaviek. Zhrnul spoluprácu Mgr. Martin Tašký, riaditeľ logistiky spoločnosti McCarter.

McCarter je slovenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom a českom trhu už viac ako dvadsať rokov. Je výrobcom inovatívnych, funkčných a moderných nápojov značky Body&Future, za studena lisovaných 100% ovocných a zeleninových štiav RIO COLD PRESS. Do ich portfólia patria aj značky Rio, V12 a Zeus. Svoje produkty úspešne exportujú aj do krajín ako Maďarsko, Slovinsko či Rumunsko. Okrem toho, je distribútorom značiek Naked a Tropicana, ľadovej kávy Starbucks, minerálnych vôd Jana, cukroviniek Kraš, ľadových čajov AriZona a čajov Teekanne.

Symbolic image copyright Fotolia, photo credit imageteam
Logo copyright McCarter

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.