+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

Jednoduchšie zapojenie partnerov / Centralizácia EDI v trojlístku

MECOM GROUP s.r.o. vznikla v roku 2008 zlúčením významných mäsospracujúcich spoločností na Slovensku, v Maďarsku a Českej republike. Postupne sa stala jedným z najväčších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich mäsokombinátov v EÚ.

Spolupráca s EDITEL SK sa začala v roku 2007, počas zlučovania spoločností PM Zbrojníky a Hrádok. Maďarská pobočka sa zapojila krátko na to a dnešná Schneider Food nasadila paralelné riešenie od EDITEL CZ. V marci 2020 bolo pre všetky 3 krajiny implementované centralizované riešenie EDI, založené na osvedčených produktoch edisuIT a trustIT, ktoré zabezpečí výmenu 80 tisíc správ s 40 partnermi. Došlo k zjednoteniu systémov a procesov v rámci skupiny, čo prineslo a prinesie jednoduchšie zapojovanie partnerov, vyššiu mieru automatizácie a elektronizácie obchodnej korešpondencie.

„EDITEL je našim dlhoročným strategickým partnerom, vďaka ktorému sa nám darí rýchlejšie expandovať do zahraničia. Tím ich konzultantov pomáha nášmu IT vybavovať požiadavky aj našich zahraničných partnerov a nemusíme tak riešiť implementáciu EDI v každej krajine osobitne. Vzhľadom na bezproblémovú spoluprácu počítame s EDITELom aj pri ďalšej expanzii.“ hovorí Maroš Habušta, vedúci oddelenia IT Mecom Group.

Copyright MECOM GROUP

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.