TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Centralizované riešenie EDI v trojlístku

spoločnosť MECOM, vo význame centralizované riešenie EDI v trojlístku

O spoločnosti MECOM

MECOM GROUP s.r.o. vznikla v roku 2008 zlúčením významných mäsospracujúcich spoločností na Slovensku, v Maďarsku a Českej republike. Postupne sa stala jedným z najväčších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich mäsokombinátov v stredoeurópskom regióne. MECOM je tradičná značka mäsových výrobkov. Expert, ktorého výrobky sú vždy zárukou vysokej kvality. Pravidelne prichádza s novinkami, inováciami a inšpiráciou v celom rade svojich výrobkov.

Jednoduchšie zapojenie partnerov

Spolupráca s EDITEL SK sa začala v roku 2007, počas zlučovania spoločností PM Zbrojníky a Hrádok. Maďarská pobočka sa zapojila krátko na to a dnešná Schneider Food nasadila paralelné riešenie od EDITEL CZ. V marci 2020 bolo pre všetky 3 krajiny implementované centralizované riešenie EDI, založené na osvedčených produktoch edisuIT a trustIT, ktoré zabezpečí výmenu 80 tisíc správ s 40 partnermi. Došlo k zjednoteniu systémov a procesov v rámci skupiny, čo prineslo a prinesie jednoduchšie zapojovanie partnerov, vyššiu mieru automatizácie a elektronizácie obchodnej korešpondencie.

logo spoločnosti MECOM

EDITEL je našim dlhoročným strategickým partnerom, vďaka ktorému sa nám darí rýchlejšie expandovať do zahraničia. Tím ich konzultantov pomáha nášmu IT vybavovať požiadavky aj našich zahraničných partnerov a nemusíme tak riešiť implementáciu EDI v každej krajine osobitne. Vzhľadom na bezproblémovú spoluprácu počítame s EDITELom aj pri ďalšej expanzii.

Maroš Habušta, vedúci oddelenia IT Mecom Group.

Symbolic image copyright MECOM GROUP s.r.o.
Logo copyright MECOM GROUP s.r.o.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.