TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Informačný systém QI s automatizovaným rozhraním EDI

osoba s tabletom v rukách pracujúca v informačnom systéme QI

O informačnom systéme QI

QI GROUP a. s. je úspešným výrobcom informačného systému QI pre firmy podnikajúce v oblastiach výroby, obchodu a služieb. Informačný systém QI sa prispôsobí potrebám každého zákazníka vďaka svojej modularite a vstavanému vývojovému nástroju. Informačný systém QI je elastický, flexibilný a mobilný. Tento informačný systém QI podporuje komplexne činnosť celej firmy, od riadenia, procesov, cez plánovanie výroby APS, až po EDI. Modul QI Mobile umožňuje pristupovať do QI z ľubovoľného mobilného zariadenia.

Narastajúci dopyt po EDI v oblastiach maloobchodu a automobilového priemyslu viedla QI GROUP k užšej spolupráci so spoločnosťou EDITEL, ktorá ako EDI provider zastrešuje obe oblasti ako na slovenskom, tak aj na českom trhu a v zahraničí.

Spoločnosť EDITEL poskytla pre QI automatizované technické rozhranie EDI, ktoré nahradilo doterajší externý modul. QI teraz umožňuje import a export EDI správ pre oblasti maloobchodu (ORDERS, INVOIC, ai.) i automobilového priemyslu (DELFOR, DELJIT, ai.) v XML formátoch kompatibilných so všetkými službami a produktmi spoločnosti EDITEL a TELEDIN. Výsledkom spolupráce QI GROUP a EDITEL je lepší užívateľský komfort práce s EDI dátami priamo v informačnom systéme QI ako aj úplná kompatibilita so všetkými zaužívanými EDI procesmi.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.