TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

EDI je súčasťou digitálnej revolúcie v stavebníctve

muž v digitálnom prostredí znázorňujúce edi v stavebníctve

Stavebníctvo je odvetvím, kde prebieha intenzívna komunikácia medzi množstvom subjektov. Počínajúc investorom, finančnými inštitúciami cez architektov, projektantov, konzultantov, štátne inštitúcie, dodávateľov až po kupujúcich a používateľov. EDI podporuje komunikáciu a kooperáciu v celom tomto reťazci.

Čo prináša EDI do stavebníctva?

Do odvetvia stavebníctva prináša EDI predovšetkým jasnú komunikáciu v celom reťazci entít/subjektov, efektívne riadenie materiálových tokov v reálnom čase. Nedeliteľnou súčasťou je transparentnosť, zrýchlenie a optimalizácia procesov s čím súvisí aj kontrola transakcií, včasné avizovanie splatnosti a rýchlejšie úhrady faktúr. Jednoduché používanie – EDI funguje akoby „na pozadí“ bežných podnikových procesov a prináša automatizované spracovanie dokumentov, zvýšenie presnosti a zníženie chybovosti a samozrejme nižšie náklady na ľudskú prácu s papierovými dokumentmi.

Dnes už o digitalizácii odvetvia stavebníctva nikto nepochybuje. EDI je softvérové podporné riešenie a jeden zo základných kameňov digitálnej budúcnosti stavebníctva.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.