TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Digitálna archivácia v IDC

nekonečný digitálny tunel vo význame digitálna archivácia

Digitálna archivácia bez hraníc

Vďaka digitálnemu archívu od EDITELu získalo IDC riešenie pre elektronickú archiváciu dokumentov, ktoré plne vyhovuje všetkým zákonným požiadavkám a umožňuje uloženie ľubovoľných dokumentov bez ohľadu na ich pôvod či formát.

Rôznorodosť zákonných predpisov upravujúcich archiváciu elektronických dokumentov a potreba ukladať súbory v rôznych formátoch využívaných obchodnými partnermi, ktorí doposiaľ neprešli na elektronickú výmenu dát (EDI), motivovalo slovenského výrobcu cukroviniek IDC k implementácii nového riešenia pre digitálnu archiváciu. Už od roku 2007 využíva IDC služby EDITELu pre komplexné zaistenie svojich potrieb v oblasti EDI. Teraz sa spoločnosť rozhodla spoľahnúť na jeho odbornosť aj v otázke digitálnej archivácie.

Najväčšou výzvou projektu bola potreba zohľadniť všetky možnosti a varianty počas celého procesu implementácie, ktoré sú dôsledkom spolupráce IDC s veľkým počtom obchodných partnerov z rôznych krajín. Vďaka starostlivej príprave a dôslednej realizácii nám EDITEL v tomto smere poskytol maximálnu podporu.

Martin Miškolci, ktorý v IDC pôsobí ako vedúci pre aplikácie EDI

Archivačné riešenie od EDITELu splnilo všetky predstavy a potreby IDC. Vďaka tomu dnes spoločnosť vo všetkých krajinách jej pôsobenia, môže archivovať dokumenty mnohých rôznych formátov vrátane PDF, DOCX, XLS alebo JPEG. Doplnková služba EDITELu pre Business Monitoring zaisťuje podrobný prehľad o každom obchodnom prípade – od objednávky cez dodací list až po vystavenie faktúry. Prostredníctvom pokročilej sade nástrojov pre spracovávanie a vyhodnotenie archivovaných dokladov sa navyše podarilo optimalizovať súvisiace obchodné procesy.

O spoločnosti IDC

IDC je najväčší slovenský producent cukroviniek a pečiva. Ročne vyrobí viac než 32 000 ton produktov pri obrate 104 mil. EUR. Podnik nadväzuje na storočnú tradíciu cukrárenskej výroby vo svojej spoločnosti Figaro Trnava a pekárenskej výroby v slovenskej továrni Pečivárne Sereď. Prostredníctvom miestnych dcérskych spoločností pôsobí IDC aj v Českej republike, Poľsku, Maďarsku a v Rusku.

V skratke: EDI v I.D.C. Holding

  • IDC v súčasnej dobe komunikuje pomocou EDI s viac než 50 obchodnými partnermi zo štyroch rôznych krajín (Slovensko, Poľsko, Česká republika a Maďarsko)
  • požiadavky špecifické pre jednotlivé krajiny rovnako ako aj množstvo rôznych formátov vyžadovali nové riešenie pre archiváciu elektronických dokumentov
  • digitálny archív od EDITELu umožňuje archivovať nielen dokumenty EDI, ale bez problémov si poradí aj so súbormi v iných formátoch vrátane PDF, DOCX, XLS alebo JPEG
  • vďaka službe EDITEL Business Monitoring je možné všetky procesy kedykoľvek dohľadať a sledovať
  • riešenie 100% spĺňa všetky platné právne predpisy
  • užívateľské rozhranie a technická podpora sú dostupné v rôznych jazykoch
Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.