TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

MARKANT & EDITEL rozširujú vzájomnú spoluprácu

MARKANT Group poskytuje svojim obchodným partnerom z oblasti výroby a maloobchodu široké spektrum služieb a riešení. Tieto riešenia im na národnej aj medzinárodnej úrovni pomáhajú podporovať a zlepšovať každodenné procesy dodávateľského reťazca. Optimalizácia procesov je jedným z hlavných cieľov elektronickej výmeny dát – EDI. Prioritu predstavuje aj pre EDITEL, čo je tiež dôvodom, prečo obe spoločnosti už roky úspešne spolupracujú.

Podľa plánov spoločnosti MARKANT na rozšírenie činnosti sa do roku 2025 chystá prevádzkovať obchodnú činnosť v 20-tich krajinách strednej a východnej Európy. Už spomínaná spolupráca teda získava medzinárodný rozmer. To prináša výhody pre všetky zúčastnené strany: okrem iného bude jednoduchšie plniť požiadavky národných trhov, zapájanie nových obchodných partnerov bude rýchlejšie a jednoduchšie a existujúca EDI komunita sa výrazne rozšíri.

Tešíme sa na spoluprácu so spoločnosťou EDITEL. Spoločne významne rozšírime využívanie EDI v regióne strednej a východnej Európy, čo našim zákazníkom vo výsledku prinesie zefektívnenie a väčšiu transparentnosť procesov súvisiacich s objednávkami a dodávkami tovaru.

Jürgen Vögele, Projektleiter EDI / European Central Regulation International v spoločnosti MARKANT Group

Tento krok posunie našu strategickú spoluprácu so spoločnosťou MARKANT Group na novú úroveň. Teší nás, že vďaka svojej prítomnosti vo viacerých krajinách strednej a východnej Európy budeme môcť miestnym pobočkám spoločnosti MARKANT poskytovať ešte viac podporných služieb.

Gerd Marlovits, Generálny riaditeľ spoločnosti EDITEL Austria GmbH

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.