TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Financovanie pohľadávok – ediFACTORING

skladové priestory prepravnej spoločnosti so zameraním na financovanie pohľadávok pomocou služby edifactoring

ediFactoring – ideálne riešenie pre financovanie pohľadávok

EDITEL CZ podľa vzoru svojej materskej spoločnosti v Rakúsku po novom ponúka modernú digitálnu službu ediFactoring, ktorá umožňuje pohodlne spravovať financovanie pohľadávok vďaka spojeniu EDI riešení a factoringu. ediFactoring je ideálnym riešením pre automatizované a efektívne financovanie dodávateľského reťazca (Supply Chain Financing).

Vďaka elektronickej výmene dát medzi dodávateľom, Factoringom Českej sporiteľne a odberateľom dochádza k automatizácii práce s dokumentami (predovšetkým faktúr a dodacích listov) a rýchlejšiemu financovaniu spoločnosti. Podporu EDI komunikácie je možné využiť pri klasickom a reverznom factoringu.

Cieľom strategickej spolupráce oboch spoločností je priniesť našim klientom modernú digitálnu službu, ktorá im zefektívni operatívne procesy spojené s factoringom. A to formou automatizácie a využitím EDI. Tým dokážeme zrýchliť a zároveň zjednodušiť prácu s dokumentami. Takto zabezpečíme rýchlejší prísun finančných prostriedkov pre klienta a tiež omnoho menší podiel ľudskej práce na oboch stranách.

Karel Nováček, predseda predstavenstva Factoringu Českej Sporiteľne.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.