TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Solitea – export a import súborov

Solitea logo

Skupina Solitea, ktorú tvorí 11 IT spoločností zo 7 krajín. Je popredným dodávateľom riešení v oblasti Business Intelligence a ERP napr. Money S3, S4 a S5. K prepojeniu týchto systémov s EDI boli doteraz potrebné externé moduly dodávané treťou stranou. Vďaka spolupráci so spoločnosťou EDITEL nedávno Solitea implementovala EDI rozhranie priamo do svojich ERP a tie teraz umožňujú export a import súborov vo formátoch kompatibilných so službami spoločnosti EDITEL. Bezproblémová funkčnosť novonavrhnutého rozhrania bola v priebehu jari 2019 ihneď odskúšaná aj v praxi na spoločných EDI projektoch pre tri firmy. Tie pôsobia v rôznych segmentoch trhu, majú však spoločného dodávateľa účtovného systému – Solitea Slovensko, a.s.

EDI & Solitea spoločné projekty:

Firma DREVONAEXPORT s.r.o. vyrába a dodáva materiály a polotovary pre nábytkársky priemysel. V prvej fáze projektu išlo o naštartovanie výmeny EDI objednávok, dodacích listov a faktúr s veľkým nemeckým dodávateľom a následne aj s ďalšími odberateľmi, medzi ktorých patria nábytkárske firmy ako napr. Decodom.

CHEMOLAK a.s. pôsobí v oblasti chemického priemyslu ako výrobca farieb, lakov, lazúr, lepidiel atď. Jej prvým projektom v oblasti EDI je komunikácia s medzinárodným reťazcom Hornbach.

NORTHFINDER a.s. je zase známym výrobcom a predajcom športového oblečenia a EDI bude využívať so športovými reťazcami, ako sú slovenská a česká pobočka Sportissimo, ďalej s rakúskymi reťazcami Hervis a Intersport a slovenským Exisport.

Všetky tri firmy teraz využívajú automatizovanú EDI službu a komunikačnú platformu spoločnosti EDITEL plne kompatibilnú s ERP systémami Solitea.

 

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.