TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

SILON – riešenie od EDITELu šetrí čas aj náklady

Silon-company-building-l

Prechod spoločnosti SILON na EDI systém

Najdôležitejšou požiadavkou spoločnosti SILON na nový EDI systém, bola jeho plná integrácia s informačným systémom Oracle JD Edwards (JDE).  Ta zaisťuje hladké prepojenie a výmenu dát so všetkými obchodnými partnermi. Implementačný proces začal v prvom kvartáli roku 2018 s firmou Ideal Automotive a postupne sa bude rozširovať, tak aby zahrnul ostatných obchodných partnerov spoločnosti SILON.

Riešenie je založené na EDI službe spoločnosti TELEDIN/EDITEL umožňujúcej výmenu, konverziu, databázové služby a priame pripojenie s informačným systémom zákazníka. Používanými komunikačnými štandardmi sú ODETTE EDIFACT a VDA. Všetky sú dostupné prostredníctvom verejných dátových sietí. Riešenie bolo navrhnuté pre EDI komunikáciu s partnerom Ideal Automotive tak, aby umožnilo výmenu EDI správ typu VDA4913 (dodací list) a VDA4925 (objednávka) a konverziu z/do formátu inhouse JDE.

Vďaka EDI riešeniu, ktoré poskytuje EDITEL, sa spoločnosť SILON významne posunula k bezproblémovému a transparentnému riadeniu dodávateľského reťazca. Dodávateľ pre automobilový priemysel šetrí čas aj náklady a výrazne posilnil kvalitu a spoľahlivosť svojich služieb, čo sa v konečnom dôsledku odráža aj v spokojnosti jeho zákazníkov.

O spoločnosti

silon-logo-newSpoločnosť SILON začala v roku 1950 s výrobou nekonečných polyamidových vlákien. Ich úspech je založený na neustálej inovácii a orientácii na zákazníka, vďaka čomu sa značka SILON stala symbolom kvality, bezpečnosti a spoľahlivosti. Dôležitými míľnikmi bolo rozšírenie výrobného programu o plastové zmesi (compounding), použitie vlákien na technické účely a zavedenie jednostupňovej výroby vlákien s použitím drviny z PET fliaš ako vstupného materiálu. V súčasnosti spoločnosť SILON vyvíja, vyrába a predáva plastové zmesi na báze polyolefínov a polyesterové vlákna. Ich výrobky sa používajú v stavebníctve, automobilovom priemysle, hygiene, zdravotníctve a mnohých ďalších odvetviach.

Symbolic image copyright SILON s.r.o.
Logo copyright SILON s.r.o.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.