+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

SILON – Riešenie od EDITELu šetrí čas i náklady

Najdôležitejšou požiadavkou spoločnosti SILON na nový EDI systém, bola jeho plná integrácia s informačným systémom Oracle JD Edwards (JDE).  Ta zaisťuje hladké prepojenie a výmenu dát so všetkými obchodnými partnermi. Implementačný proces začal v prvom kvartáli roku 2018 s firmou Ideal Automotive a postupne sa bude rozširovať, tak aby zahrnul ostatných obchodných partnerov spoločnosti SILON.

Riešenie je založené na EDI službe spoločnosti TELEDIN/EDITEL umožňujúcej výmenu, konverziu, databázové služby a priame pripojenie s informačným systé-mom zákazníka. Používanými komunikačnými štandardmi sú EDIFACT, ODETTE, VDA, XML, SAP IDoc, LCS Helios, SMS a ďalšie. Všetky sú dostupné prostredníctvom verejných dátových sietí. Riešenie bolo navrhnuté pre EDI komunikáciu s partnerom Ideal Automotive. Tak aby umožnilo výmenu EDI správ typu VDA4913 (dodací list) a VDA4925 (objednávka) a konverziu z/do formátu inhouse JDE.

Vďaka EDI riešeniu, ktoré poskytuje EDITEL, sa spoločnosť SILON významne posunula k bezpro-blémovému a transparentnému riadeniu dodávateľského reťazca. Dodávateľ pre automobilový priemysel šetrí čas aj náklady a výrazne posilnil kvalitu a spoľahlivosť svojich služieb, čo sa v konečnom dôsledku odráža aj v spokojnosti jeho zákazníkov.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.