TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Certifikované EDI služby pre TS TECH

automotive-car-seats-production in ts tech

Použitie EDI komunikácie

TS Tech sa spolieha na EDI komunikáciu ako v dodávateľskom procese tak aj vo výrobnom procese priamo s výrobcom VW. Predtým sa táto spoločnosť spoliehala výlučne na VDA štandardy (štandardy nemeckého zväzu automobilového priemyslu). Táto spoločnosť okrem iného používa typ správy VDA4905 (podobná správe EDIFACT DELFOR) na odoslanie objednávok svojim dodávateľom na ďalších 3 až 6 mesiacov. Čo sa týka komunikácie s výrobcami, využíva správy EDIFACT.

Konverzia VDA 4905 (správa s inštrukciami k dodávkam) a správy DELFOR a DELJIT (správa „just-in-time“) na správy EDIFACT je odborne vykonávaná našim poskytovateľom EDI služieb EDITELom. Úspešne s nimi spolupracujeme už štyri roky, hovorí Laszlo Gordos, manažér pre logistiku v TS Tech Maďarsko.

Počas každoročného vyhodnocovania, ktoré vykonáva spoločnosť TS Tech podľa medzinárodne uznávanej normy IATF 16949, dosiahol EDITEL jeden z najlepších výsledkov za poskytované služby v roku 2017. K hodnotiacim kritériám patrí okrem iného komunikácia, zručnosť pri riešení problémov, cena a flexibilita. EDITEL dosiahol 96%. Pán Gordos je s týmto výsledkom veľmi spokojný:

Pre komplexné výrobné procesy v automobilovom závode je spoľahlivý EDI partner nevyhnutným predpokladom pre úspešné dodávkové procesy.Výsledok tohto vyhodnotenia opäť zdôrazňuje skutočnosť, že spoločnosť EDITEL spĺňa a prevyšuje tieto očakávania. Gábor Hernadi, EDI odborník zo spoločnosti EDITEL Hungary, sa usiluje stavať na týchto výsledkoch. Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme udržali kvalitu služieb pre TS Tech a ukázali, čo môžeme urobiť s každým novým projektom, napríklad pri pripájaní nových dodávateľov, hovorí.

EDI služby pre TS TECH

  • Počas vyhodnocovania spoločnosťou TS Tech podľa IATF 16949, EDITEL HU získal najvyššie skóre vo všetkých kategóriách (celkovo = 96%).
  • Komunikácia s dodávateľmi cez správy VDA (DELFOR)
  • Komunikácia s výrobcami cez EDIFACT (DELFOR; DELJIT)
  • Plánovanie projektov: pripájanie ďalších dodávateľov a predstavenie EDIFACT DESADV správ dodávateľom

O spoločnosti

TS Tech-logoTS Tech je japonská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu automobilových sedadiel a iných automobilových interiérových komponentov ako sú obloženia dverí, opierky hlavy a strešné krytiny. Spoločnosť TS Tech zamestnáva 16 000 ľudí na celom svete a jej predaj produkuje viac ako 4 miliardy eur. V strednej a východnej Európe má TS Tech svoju výrobnú prevádzku v Maďarsku, ktorá je v súčasnosti dodávateľom spoločnosti VW.

Symbolic image copyright iStock Chesky_W

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.