Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

Detail novinky

03.07.2019

SILON

Riešenie od EDITELu šetrí čas i náklady

Najdôležitejšou požiadavkou spoločnosti SILON na nový EDI systém, bola jeho plná integrácia s informačným systémom Oracle JD Edwards (JDE) zaisťujúcim hladké prepojenie a výmenu dát so všetkými obchodnými partnermi. Implementačný proces začal v prvom kvartáli roku 2018 s firmou Ideal Automotive a postupne sa bude rozširovať, tak aby zahrnul ostatných obchodných partnerov spoločnosti SILON.

Riešenie je založené na EDI službe spoločnosti TELEDIN/EDITEL umožňujúcej výmenu, konverziu, databázové služby a priame pripojenie s informačným systé-mom zákazníka. Používanými komunikačnými štandardmi sú EDIFACT, ODETTE, VDA, XML, SAP IDoc, LCS Helios, SMS a ďalšie, všetky dostupné prostredníctvom verejných dátových sietí. Riešenie bolo navrhnuté pre EDI komunikáciu s partnerom Ideal Automotive, tak aby umožnilo výmenu EDI správ typu VDA4913 (dodací list) a VDA4925 (objednávka) a konverziu z/do formátu inhouse JDE.

Vďaka EDI riešeniu, ktoré poskytuje EDITEL, sa spoločnosť SILON významne posunula k bezpro-blémovému a transparentnému riadeniu dodávateľského reťazca. Dodávateľ pre automobilový priemysel šetrí čas aj náklady a výrazne posilnil kvalitu a spoľahlivosť svojich služieb, čo sa v konečnom dôsledku odráža aj v spokojnosti jeho zákazníkov.