TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

NAY zvyšuje svoju obchodnú silu s EDITELom

Donedávna sa využitie EDI slovenským predajcom elektroniky NAY sústreďovalo hlavne na tradičné procesy obstarávania tovarov. Po odkúpení českého “Electro Worldu” v roku 2014 nastal ten správny čas na rozšírenie využívaného EDI taktiež do ďalších oblastí. Tu nastúpil EDITEL, ktorý je poskytovateľom EDI služieb pre spoločnosť NAY už od roku 2008.

Okrem iného EDITEL pomohol s implementáciou na mieru šitého riešenia pre e-fakturáciu. Rovnako aj so zavedením doplnkových EDI správ, vrátane dodacích listov (DESADV), príjemiek (RECADV) a stavu skladových zásob (INVRPT). EDITEL súbežne pripravil aj špecifické rozhranie pre novozavedený informačný systém SAP. Jedným z ďalších veľkých projektov na tento rok je pripojenie viac než 100 národných a medzinárodných dodávateľov do siete EDI.

„Na zavedení EDI v Electro World a na rozšírení funkcionalít v našom novom ERP systéme, sme spolupracovali s EDITELom, našim dlhoročným EDI partnerom, na ktorého odbornú spôsobilosť sa spoliehame už viac ako desať rokov a ktorý opäť odviedol prvotriednu prácu počas implementácie“.

Pavel Jurík, manažér pre zlepšenie podnikových procesov v NAY.

O spoločnosti NAY

Spoločnosť bola založená v roku 1992. Maloobchodný predajca elektroniky NAY, a.s. má spolu 36 obchodných domov, ktoré ho robia najväčším predajcom elektroniky na Slovensku. V roku 2014 spoločnosť NAY odkúpila českú firmu “Electro World” a tým aj ďalších 18 obchodov s elektronikou v Českej republike, ktoré naďalej fungujú pod obchodným názvom “Electro World”.
Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.