TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Heineken

Fľaša a skupinové balenie piva Heineken

Spoločnosť Heineken Slovensko a.s. si vybrala IT produkt roku 2014 od EDITELu

Spoločnosť Heineken Slovensko, a.s. patrí medzi dlhoročných používateľov elektronickej komunikácie. Elektronickú výmenu obchodných dát prostredníctvom medzinárodných EDI štandardov využíva Heineken na Slovensku s takmer dvadsiatimi obchodnými partnermi, väčšinou obchodnými reťazcami.

Cieľom spoločnosti pre rok 2015 je rozšíriť elektronickú komunikáciu v oblasti fakturácie aj na ostatných obchodných partnerov. Kde nie je možné využiť plnohodnotnú EDI komunikáciu, tam bude použité odosielanie faktúr vo formáte PDF zabezpečených elektronickým podpisom.

Dôležitou súčasťou tohto projektu je zabezpečenie archivácie elektronických dokladov v súlade s legislatívnymi požiadavkami Slovenskej republiky. Riešenie, ktoré si spoločnosť Heineken na tento účel vybrala, je archivačný systém trustIT BMR od spoločnosti EDITEL SK s.r.o.

Dôveryhodný archív trustIT BMR umožňuje archiváciu akýchkoľvek elektronických dokladov a dokumentov. Samotný systém disponuje radom veľmi sofistikovaných nástrojov pre zabezpečenie integrity a vierohodnosti archivovaných dokladov. Podporovaná je práca s elektronickým podpisom, časovými pečiatkami či unikátny systém zabezpečeného zreťazenia dokumentov. trustIT BMR preto spĺňa všetky legislatívne požiadavky Európskej únie pre elektronickú archiváciu, vrátane najvyšších bezpečnostných štandardov.

Súčasťou riešenia je aj modul BMR pre vyhodnocovanie, monitoring a vizualizáciu obchodných prípadov, a tiež systém schvaľovania a obehu dokladov (workflow). Užívateľské rozhranie je individuálne prispôsobiteľné požiadavkám jednotlivých užívateľov a poskytuje rozsiahle nástroje pre filtrovanie a vyhľadávanie v archivovaných dokladoch. Riešenie garantuje tvorbu, správu a preukázanie auditnej stopy, ponúka dôležité vlastnosti pre garanciu integrity, autenticity, preukázanie pôvodu v čase, čitateľnosti a sekvencie dokumentov.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.