TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

La Lorraine a implementácia EDI komunikácie

rozmanité pečivo značky La Lorraine

Výhody medzinárodného EDI providera s lokálnym zastúpením sa ukázali ako nevyhnutné

Spoločnosť La Lorraine obchoduje s veľkým množstvom partnerov v celej Európe. Mnohí z nich využívajú EDI komunikáciu prostredníctvom svojho EDI poskytovateľa z Belgicka. Aby bola spoločnosť i naďalej schopná reagovať na nové komplexné požiadavky svojich obchodných partnerov, rozhodla sa pre spoluprácu s EDITELom, ktorý vďaka svojmu zastúpeniu na lokálnych trhoch dokáže pokryť aj špecifické regionálne požiadavky. Jednou z takýchto úloh, ktorou poverila La Lorraine práve EDITEL, je aplikovanie elektronického podpisu na EDI faktúry.

S rozrastajúcou sa zákazníckou základňou našej spoločnosti sa stále viac stretávam s požiadavkami na implementáciu EDI komunikácie. Jedná sa ale i o existujúcich zákazníkov, ktorí si postupne uvedomujú výhody EDI a úsporu ľudskej práce, vysvetľuje Přemysl Rosa, Business Process Manager.

Ako viete, v súčasnej dobe spolupracuje naša spoločnosť s belgickým EDI poskytovateľom. S rastúcim počtom nových projektov v rámci regiónu ČR, SR, HU a HR je však komunikácia a testovanie komplikovanejšie a niekedy nám dávajú zabrať aj lokálne špecifiká daňového systému. V rámci strategického plánovania La Loraine a.s. by nám dávalo zmysel začať spolupracovať s lokálnym EDI partnerom, aby sme boli efektívnejší pri implementácii EDI, dopĺňa Přemysl Rosa.

Zabezpečenie komplexných služieb EDI komunikácie s partnermi  La Lorraine pre strednú Európu a Balkán:

  • elektronická výmena dát
  • konverzia dát a integrácia s ERP systémom La Lorraine
  • archivácia daňových dokladov
  • elektronický podpis a validácia
  • konzultácie a technické poradenstvo

 

O spoločnosti La Lorraine

Nadnárodná pekárenská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu a distribúciu rozmanitého pečiva – La Lorraine sú ozajstnými nadšencami, pokiaľ ide o pečenie. Všetko to začalo pred 80 rokmi, v malej pekárni v Bruseli a dnes pôsobí spoločnosť so svojimi výrobnými a výskumnými strediskami po celej Európe. V každom kúsku pečiva je typický podpis spoločnosti La Lorraine. Táto obchodná značka je symbolom vášne, s ktorou pripravujú všetky výrobky predstavujúce všetko, čo naozaj znamená vychutnať si jedlo a kvalitu.

Symbolic image copyright La Lorraine
Logo copyright La Lorraine

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.