+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

EDITEL SK je certifikovaný partner GS1 Slovakia

čiarový kód nad otvorenou dlaňou vo význame EDITEL je certifikovaný partner GS1

Partnerom GS1 Slovakia

Spoločnosť EDITEL SK s.r.o. sa ako jedna z prvých zaradila medzi certifikovaných partnerov združenia GS1 Slovakia. Certifikovaný partner GS1 garantuje svojim zákazníkom správnosť implementácie globálnych štandardov systému GS1 pre automatickú identifikáciu, zber a zdieľanie dát v dodávateľsko-odberateľskom reťazci.

EDITEL ako certifikovaný partner zároveň plní kritériá partnerského programu GS1, ktorý má za cieľ v rámci spolupráce rozvíjať a propagovať štandardy GS1 v oblastiach EDI a ďalších. O status certifikovaného partnera sa môžu uchádzať len overené spoločnosti, ktoré dodávajú komplexné riešenia a pôsobia na národnom trhu dostatočne dlhú dobu. Vďaka partnerstvu môžu využívať nadštandardnú podporu zo strany GS1, ktorá sa pozitívne premieta aj do zákazníckych riešení v praxi.

certifikovaným partnerom GS1Systém GS1 je neustále vyvíjaný a zdokonaľovaný. Objavujú sa nové možnosti, ako v základnom smere automatickej identifikácie pomocou čiarových kódov, tak aj v oblastiach, ktoré so sebou prináša digitálna doba – napr. EDI, technológie RFID, vysledovateľnosť, blockchain, digitálna podoba produktu a pod. Vďaka certifikovaným partnerom sa darí GS1 rozvíjať v týchto nových oblastiach a zároveň spolupráca prináša týmto partnerom aj nové možnosti uplatnenia vlastných produktov a služieb.

Certifikácia je platná lokálne v rámci Slovenskej republiky. Vzhľadom k intenzívnemu rozvoju obdobných aktivít v jednotlivých krajinách európskeho regiónu sa do budúcna uvažuje o rozšírení lokálnej platnosti tejto certifikácie na medzinárodnú.

Certifikácia GS1 zaručuje

  • profesionalitu, kompetentnosť a dôveryhodnosť partnera
  • správnu implementáciu štandardov GS1

Systém GS1

Organizácia GS1 disponuje celosvetovo štandardizovaným multiodborovým systémom, ktorý je využívaný najmä v oblasti obchodu a logistiky. Systém GS1 predstavuje integrovaný súbor, štyroch základných štandardov, ktoré zaisťujú presnú identifikáciu produktov, zariadení, služieb a obchodných spoločností, výrobných firiem, distribučných centier a pod. Identifikačné štruktúry systému GS1 sa prelínajú do systému elektronickej komunikácie a správy kmeňových dát. Pomáhajú tak zabezpečiť vysledovateľnosť produktov a obchodných a logistických jednotiek v rámci celého logistického reťazca.

 

Symbolic image Barcode copyright iStock, shutter_m
Photography award copyright EDITEL SK s.r.o.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.