TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

EDITEL SK je certifikovaný partner GS1 Slovakia

čiarový kód nad otvorenou dlaňou vo význame EDITEL je certifikovaný partner GS1

Partnerom GS1 Slovakia

Spoločnosť EDITEL SK s.r.o. sa ako jedna z prvých zaradila medzi certifikovaných partnerov združenia GS1 Slovakia. Certifikovaný partner GS1 garantuje svojim zákazníkom správnosť implementácie globálnych štandardov systému GS1 pre automatickú identifikáciu, zber a zdieľanie dát v dodávateľsko-odberateľskom reťazci.

EDITEL ako certifikovaný partner zároveň plní kritériá partnerského programu GS1, ktorý má za cieľ v rámci spolupráce rozvíjať a propagovať štandardy GS1 v oblastiach EDI a ďalších. O status certifikovaného partnera sa môžu uchádzať len overené spoločnosti, ktoré dodávajú komplexné riešenia a pôsobia na národnom trhu dostatočne dlhú dobu. Vďaka partnerstvu môžu využívať nadštandardnú podporu zo strany GS1, ktorá sa pozitívne premieta aj do zákazníckych riešení v praxi.

certifikovaným partnerom GS1Systém GS1 je neustále vyvíjaný a zdokonaľovaný. Objavujú sa nové možnosti, ako v základnom smere automatickej identifikácie pomocou čiarových kódov, tak aj v oblastiach, ktoré so sebou prináša digitálna doba – napr. EDI, technológie RFID, vysledovateľnosť, blockchain, digitálna podoba produktu a pod. Vďaka certifikovaným partnerom sa darí GS1 rozvíjať v týchto nových oblastiach a zároveň spolupráca prináša týmto partnerom aj nové možnosti uplatnenia vlastných produktov a služieb.

Certifikácia je platná lokálne v rámci Slovenskej republiky. Vzhľadom k intenzívnemu rozvoju obdobných aktivít v jednotlivých krajinách európskeho regiónu sa do budúcna uvažuje o rozšírení lokálnej platnosti tejto certifikácie na medzinárodnú.

Certifikácia GS1 zaručuje

  • profesionalitu, kompetentnosť a dôveryhodnosť partnera
  • správnu implementáciu štandardov GS1

Systém GS1

Organizácia GS1 disponuje celosvetovo štandardizovaným multiodborovým systémom, ktorý je využívaný najmä v oblasti obchodu a logistiky. Systém GS1 predstavuje integrovaný súbor, štyroch základných štandardov, ktoré zaisťujú presnú identifikáciu produktov, zariadení, služieb a obchodných spoločností, výrobných firiem, distribučných centier a pod. Identifikačné štruktúry systému GS1 sa prelínajú do systému elektronickej komunikácie a správy kmeňových dát. Pomáhajú tak zabezpečiť vysledovateľnosť produktov a obchodných a logistických jednotiek v rámci celého logistického reťazca.

 

Symbolic image copyright iStockphoto, photo credit shutter_m
Illustration copyright EDITEL SK s.r.o.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.