TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

EDI Blog – najnovšie informácie spoločnosti EDITEL

Slovná hračka EDI-TEL Tipy pre nový EDI blog spoločnosti EDITEL

Užitočné a aktuálne informácie dostupné na EDI blogu EDITEL

Náš nový EDI Blog bude od začiatku poskytovať vždy aktuálne a užitočné informácie o elektronickej výmene údajov (EDI) pre začiatočníkov aj pokročilých užívateľov. Naši odborníci na EDI okrem iného vysvetlia, ako je možné optimalizovať dodávateľský reťazec pomocou sofistikovaných technológií a odborných znalostí a ako môžete zvýšiť efektivitu a ušetriť finančné prostriedky.

Tipy a postrehy od odborníkov na EDI

Čím sa líši poskytovateľ EDI služieb v oblasti B2B od ostatných? Spokojní klienti, ich pozitívne referencie a odporúčania sú určite súčasťou úspešného príbehu elektronickej výmeny údajov (EDI). Mnoho klientov navyše tvrdí, že pri výbere EDI poskytovateľa sú pre nich kľúčové jasné a priame informácie od ich potenciálneho poskytovateľa EDI služieb. Preto náš nový EDI Blog bude poskytovať užitočné a praktické tipy, ako aj komplexné základné informácie o všetkých EDI skutočnostiach. Naši odborníci na EDI budú navyše v tomto blogu odpovedať na otázky. Ich odpovede vychádzajú priamo z každodennej praxe EDI. Budú užitočné a poskytovať ľahko implementovateľné riešenia s veľkým prínosom pre užívateľov.

EDI blog – Optimalizácia dodávateľského reťazca

„Spoľahlivé informácie sú kľúčom k akémukoľvek úspešnému úsiliu,“ uviedol moreplavec Krištof Kolumbus pred viac ako 500 rokmi. Pokiaľ ide o optimalizáciu dodávateľského reťazca, my ako experti na informačnú logistiku, tiahneme k profesionalizácii a automatizácii informačných tokov prostredníctvom EDI. Prajeme príjemné čítanie tohto EDI blogu, ktoré vám pomôže preniknúť do sveta elektronickej výmeny obchodných dokumentov s našimi odborníkmi na EDI. Neustále budeme poskytovať užitočné informácie o všetkých záležitostiach okolo EDI.

Portrait Gerd Marlovits

O autorovi

Gerd Marlovits
CEO EDITEL Austria

 

Icon \'i\'

O spoločnosti EDITEL

EDITEL

EDITEL je medzinárodným popredným poskytovateľom služieb v oblasti elektronickej výmeny dokumentov EDI (z anglického originálu Electronic Data Interchange), ktorý sa špecializuje na optimalizáciu procesov dodávateľského reťazca. Spoločnosť poskytuje služby klientom v mnohých rôznych odvetviach.

Portrait photo copyright Editel/Petra Spiola
Symbolic image copyright pixabay

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.