TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

EDI pre dodávateľa hotových jedál Rastenberger s.r.o.

personál pracujúci v kuchyni dodávateľa hotových jedál Rastenberger

EDI riešenia pre Rastenberger s.r.o.

EDITEL pokrýva množstvo odvetví, vrátane oblasti gastro služieb. Výrobca a dodávateľ hotových jedál, spoločnosť Rastenberger s.r.o., sa na nás obrátila ohľadne riešenia EDI služieb, predovšetkým ohľadne výmeny objednávok (ORDERS) a katalógu tovaru a cien (PRICAT) so svojimi klientmi.

Pre potreby tohto klienta sme vyhodnotili ako optimálnu službu eXitePRO. Táto služba zaisťuje kompletné, automatické spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich EDI zásielok, vrátane elektronického podpisu, dátovej konverzie a voliteľného generovania PDF dokumentov, dôveryhodnej archivácie daňových dokladov či funkcie pre business reporting a pod.

Dôležitou súčasťou riešenia bola implementácia správ PRICAT, ktoré majú v oblasti gastro veľký potenciál. Obsahujú aktuálny katalóg či úplný zoznam ponúkaného sortimentu, prípadne oznámenie o zmenách v ponúkanom sortimente tovaru, uvádza Ing. Roman Fuchs, konateľ spoločnosti.

Ako súčasť služby eXitePRO ponúkol EDITEL taktiež:

  • definíciu a odsúhlasenie dátového obsahu správ, prípravu interface na strane IS zákazníka a implementáciu EDI riešenia
  • pripojenie partnerov v skúšobnej prevádzke
  • prechod do ostrej prevádzky v poslednej fáze a prechod na plne elektronickú komunikáciu

O spoločnosti:

Česká spoločnosť Rastenberger s.r.o., založená na 25 ročných skúsenostiach a know how výroby v Nemecku, ponúka pomocou online objednávkového portálu dovoz vlastných hotových jedál. Jedným z hlavných trhov je v súčasnej dobe Nemecko, kam z Roudnice nad Labom produkty putujú najmä do nemocníc, škôl, škôlok, jedální a rôznych firiem.

Symbolic image copyright Rastenberger s.r.o.
Logo copyright Rastenberger s.r.o.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.