TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

EDI.CARE.LOVE – Vyznanie lásky od NUSSYY®

Služby EDI pre Nussyy®- mladá žena drží v ruke dve balenia müsli

Za vysoko kvalitnými bioproduktami od spoločnosti NUSSYY® stojí predovšetkým jedno: veľa lásky k vykonanej práci! Tú zakladateľka značky NUSSYY® Carina Rahimi-Pirngruber nedávno objavila aj vo vzťahu k EDI.

Všetko začalo v roku 2016, kedy bola DI Carina Rahimi-Pirngruber, MBA, kvôli neznášanlivosti svojho organizmu k určitým potravinám donútená celkom prehodnotiť svoju stravu. Z počiatočného experimentovania s orieškami a korením vo vlastnej kuchyni veľmi skoro vznikol vlastný produktový sortiment, ktorý mal spojiť hodnotný pôžitok a tú najčistejšiu kvalitu: NUSSYY®! A to sa podnikateľke pochádzajúcej z Mühlviertelu podarilo najlepšie ako sa mohlo: Značka NUSSYY® s viac než 45 bio kompozíciami, ktoré siahajú od bio tyčiniek cez bio müsli až po bio čaje, bio keksy, bio krekry a bio hotové jedlá. Má exkluzívne zastúpenie v predajných regáloch reťazcov SPAR, INTERSPAR, EUROSPAR a Maximarkt.

Princíp EAT.CARE.LOVE

EAT.CARE.LOVE – to je princíp, podľa ktorého Carina Rahimi-Pirngruber žije a vytvára svoje produkty. Tak sa volá aj projekt, ktorý spustila spoločne s Dr. Jane Goodall a ktorý podporuje spoločenské povedomie o zodpovednom nakladaní s prírodnými zdrojmi. A čo sa Cariny Rahimi-Pirngruber týka – robí to s láskou a vášňou jej vlastnou. A to dokonca aj vtedy, ak sa jedná skôr o „nezáživný“ predmet ako je elektronická výmena dát (teda EDI). S týmto bola Rahimi-Pirngruber po prvý krát konfrontovaná, keď začala rozširovať svoj sortiment a bolo jej jasné, že viac dokladov znamená aj podstatne viac práce. Nakoľko by malá spoločnosť nemohla tieto zvýšené náklady trvale uniesť, bolo nutné nájsť riešenie. A vďaka tomu vstúpilo do hry EDI, a teda aj EDITEL.

V priebehu jedného mesiaca sa podarilo spoločnosti NUSSYY® v existujúcom systéme BMD pretransformovať objednávky a faktúry do EDI-prevádzky. „To že sa to podarilo tak rýchlo je predovšetkým zásluha efektívneho a cieľavedomého prístupu pani Rahimi-Pirngruber“, hovorí Christoph Stenech, vedúci predaja v spoločnosti EDITEL. A chvála sa obratom vracia, ako dopĺňajú Cariine slová: „Spoločnosť EDITEL mi od začiatku poskytla tú najlepšiu podporu, takže som si nové prostredie EDI mohla postupne krok za krokom vyskúšať“. Nadšenie prejavuje Carina Rahimi-Pirngruber tiež z neuveriteľnej úspory času, ktorú so sebou táto digitalizácia prináša. Vďaka úspore papiera to celé perfektne pasuje do myšlienky trvalej udržateľnosti, ktorá stojí za všetkými produktami NUSSY®!“ Rozšírenie prevádzky EDI na ďalších obchodných partnerov sa už plánuje, tak sa zdá, že príbeh lásky bude pokračovať. Presne podľa hesla: EDI.CARE.LOVE.

V skratke:

  • napojenie na služby eXite spoločnosti EDITEL
  • implementácia elektronických objednávok (ORDERS) a faktúr (INVOIC)
  • úspora času vďaka digitalizácii
  • zvýšenie trvalej udržateľnosti vďaka úspore papiera
  • podpora a poradenstvo v bežnej prevádzke

O spoločnosti NUSSYY®

Nussyy_Logo

Od roku 2017 predáva Carina Rahimi-Pirngruber pod značkou NUSSYY® sortiment kvalitných bioproduktov, ktoré zahŕňajú zdravú desiatu, müsli aj kreatívne prísady k vareniu a hotové pokrmy. Produkty, ktoré sú k dispozícii výhradne v reťazcoch SPAR, EUROSPAR, INTERSPAR a Maximarkt, sú čisto prírodné a vegánske, neobsahujú pridaný cukor, palmový olej a laktózu. Produkty okrem toho podporujú dobrú vec – vďaka projektu EAT.CARE.LOVE putuje časť tržieb z každého predaného balenia do inštitútu Jane Goodallovej v Rakúsku.

Symbolic image copyright chrissinger.com
Logo copyright Nussyy GmbH

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.