TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Alpine Electronics – pripojenie všetkých dodávateľov do EDI

man-in-a-car-pressing-a-button-Alpine Electronics-digitalization

Rýchlejšie spracovanie vďaka EDI

Rýchlejšie spracovanie objednávok, zlepšenie kvality dát, získanie jasných a spoľahlivých údajov – to sú niektoré z mnohých dôvodov, prečo bude spoločnosť Alpine Electronics pri spolupráci so svojimi dodávateľmi spoliehať na EDI aj v budúcnosti. Vo svojej maďarskej centrále si spoločnosť Alpine Electronics začala vymieňať EDI dokumenty s približne 20 dodávateľmi. Medzi tieto dokumenty patria objednávky (ORDERS), dodacie listy (DESADV) a hlásenia o stave skladových zásob (INVRPT).

Našim cieľom je dať všetkým dodávateľským procesom elektronickú podobu. Eva Varga-Borsath, logistická špecialistka v Alpine Electronics v Maďarsku

Aby tento cieľ dosiahla, Alpine Electronics zahájila pre svojich dodávateľov informačnú kampaň o EDI, aby ich presvedčila o výhodách jeho používaní. Táto kampaň bola zahájená v júli 2017 pri každoročnej konferencii, ktorá bola, okrem iného, zameraná na EDI a jeho hlavný potenciál pre zvyšovanie produktivity. Spoločnosť EDITEL je Alpine nápomocná zdieľaním svojich odborných znalostí a zabezpečovaním hladkého a bezproblémového pripojenia nových dodávateľov do systému.

Spoločnost Alpine Electronics spustila pre svojich dodávateľov informačnú kampaň k EDI a množstvo výhod, ktoré ponúka…

Medzi hlavné prínosy EDI patrí:

  • zníženie transakčných nákladov pri procesoch spojených s logistikou
  • zlepšenie kvality dát
  • rýchlejšie spracovanie objednávok
  • väčšia transparentnosť a dohľadateľnosť
  • cieľ: zapojenie všetkých dodávateľov do EDI

O spoločnosti

alpine-logo-newJaponská korporácia Alpine Electronics Inc. je jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov a poskytovateľov zvukových, navigačných a multimediálnych systémov pre automobily. Popri ponuke vlastných značkových zariadení Alpine vyrába tiež produkty na mieru pre významných obchodných partnerov z OEM produkcie automobilového priemyslu. So svojimi 50 pobočkami, rozsiahlou sieťou výrobných závodov, výskumných a distribučných centier, má Alpine zastúpenie po celom svete. Maďarský výrobný závod slúži všetkým európskym krajinám.

Symbolic image copyright iStockphoto, photo credit metamorworks
Logo copyright Alpine Electronics Inc.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.