TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Vyhľadávanie údajov o lokalitách – nástroj Location Finder

Vyhľadávanie je teraz jednoduchšie

Nájsť miesto dodania je teraz jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Riešenie Location Finder je vhodným nástrojom pre vyhľadávanie vo viac ako 9500 údajoch o lokalitách od maloobchodných a veľkoobchodných predajcov. Informácie sú vždy aktuálne a spoľahlivé. Systém je dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni a ponúka funkciu ako overovanie medzinárodných GLN, rýchle vyhľadávanie chýbajúcich údajov o dodávke, vyhľadávanie poštových adries, kontaktných informácií, DIČ, interných identifikačných čísel, mien a mnoho ďalších údajov. Medzi dostupné údaje o lokalitách patria GLN kódy (globálne číslo lokality), názvy lokalít, informácie o pobočkách, skladoch a ďalších miestach dodania.

Vyhľadávanie pomocou Location Finder navyše poskytuje nielen nájsť miesto dodania, ale aj bezplatné informácie o zmenách kmeňových dát tovaru.  Umožňuje jednoduchý export vo formáte CSV a novo zavedeného formátu .xls. Máte možnosť dostávať upozornenia o všetkých zmenách buď e-mailom, alebo si v systéme vybrať nastavenie, ktoré vám zobrazí iba údaje o lokalitách, v ktorých došlo k zmene. Bez ohľadu na to, ktorú z možností si zvolíte, je presnosť údajov vždy zaručená vďaka našej úzkej spolupráci s predajcami a vďaka priebežným automatickým aktualizáciám.

Údaje o lokalitách sú odteraz dostupné u týchto spoločností:

● ADEG / AGM
● BILLA
● BIPA
● dm drogerie market
● BILLA PLUS
● Metro
● MPREIS
● Penny
● REWE warehouses
● SPAR / INTERSPAR
● Zielpunkt

Location Finder najnovšie ponúka dáta o lokalitách poskytovateľa stravovacích služieb spoločnosti Eurest.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.