TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Pierre Baguette a EDI plnia tajné túžby zákazníkov

Spoločnosť Fekollini - výrobca produktov Pierre Baguette

Najznámejší sú svojou širokou ponukou bagiet, sendvičov, wrapov a panini. Ich chutné výrobky nájdete nielen po celom Slovensku.

Pierre Baguette verí, že kvalitné a chutné jedlo môže byť aj to balené. Bez kvalitných surovín sa nedá pripraviť kvalitné jedlo. Bez dobrých nápadov a odvahy sa nedajú objavovať nové svety a nové chute. Bez lásky sa nedá žiť – láska prechádza cez žalúdok. Ľudia sú najdôležitejší. Keď ľudia dávajú do toho svoje srdce, je to iný zážitok. Pierre je zodpovedný. K sebe, k ľuďom, k spoločnosti a k životnému prostrediu. Iba tak má to, čo robí zmysel. Pierre je originálny a ide si svojou cestou. Pierre sa nebojí byť priekopníkom v nových smeroch. Keď máš víziu a robíš to srdcom, dosiahneš svoj cieľ. Zvedavosť a odvaha ich poháňajú vpred. Pierre je hrdý na svoj slovenský pôvod a francúzsky šarm. Pierre má jednoducho štýl. Čerstvosť a sviežosť, je jednou z hlavných vecí, na ktorej si Pierre Baguette zakladá, sú to tzv. výsostné znaky tejto značky.

Fekollini – výrobca produktov značky Pierre Baguette

Ide o progresívnu spoločnosť, ktorá sa usiluje vždy o optimalizáciu. Snažia sa pracovať čo najefektívnejšie, čo sa prejavuje aj pri EDI komunikácii. V spoločnosti Fekollini vždy uvítajú, ak môžu s partnermi zaviesť EDI komunikáciu. Spoločnosť je stabilným a dlhoročným zákazníkom EDITELu. Pôvodne využívali iba XMLpack (konvertor), no v snahe zefektívniť svoje možnosti v EDI komunikácii sa rozhodli pre migráciu na nové produkty našej spoločnosti, akými sú edisuITe – konvertor novej generácie a trustIT – pokročilý archivačný systém vhodný nielen pre archiváciu EDI dokumentov. Cieľom aktualizácie EDI riešenia boingu nad EDI správami, ktoré odosielajú a prijímajú. Súčasne rozšírili možnosti svojho systému o archiváciu elektronických dokladov v súlade so slovenskou legislatívou.

Mesačne spracujú okolo 20 000 EDI dokladov s približne šesťdesiatimi partnermi zo Slovenska, Česka, Rakúska a Poľska. Denne spracovávajú stovky objednávok, ktoré sú priamo naviazané na výrobu a dodávku požadovaných výrobkov, v čo možno najkratšom čase. Pri implementácii nového EDI systému bolo preto kriticky dôležité zabezpečiť bezproblémový prechod na nové riešenie. Samotná migrácia na nový EDI systém prebehla počas plnej prevádzky bez toho, aby boli narušené obchodné procesy. Fekollini využíva nový systém už vyše šesť mesiacov bez akýchkoľvek problémov. Pribúdajú noví partneri a obchodné príležitosti, a ich EDI riešenie rastie spolu s ich obchodnými aktivitami.

O spoločnosti

Pierre_Baguette_LogoFekollini je úspešná Slovenská spoločnosť vyrábajúca chladené balené snacky pod značkou Pierre Baquette viac ako 25 rokov. Najznámejší sú svojou širokou ponukou bagiet, sendvičov, wrapow a panini. Ich chutné výrobky nájdete po celom Slovensku, ale aj v rakúskej a českej Bille. Úspešne sa presadili v Poľsku napríklad v sieti potravín Žabka alebo čerpacích staníc Orlen. Vo vlastnej pekárni denne napečú až 250 000 produktov. Čerstvé produkty rozvážajú každé ráno do 2 000 prevádzok a ročne najazdia takmer 3 000 000 km. Spoločnosť Fekollini dnes zamestnáva vyše 750 ľudí a stala sa jedným z najväčších výrobcov bagiet v strednej Európe.

Symbolic image copyright Fekollini s.r.o.
Logo copyright Fekollini s.r.o.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.