+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

Odette International Conference

Odette-banner-website

21. medzinárodná konferencia Odette 23.-24. mája 2022

Zúčastnite sa Odette 2022 v prvotriednom Cubex Centre v Prahe a zistite, ako hlavní veľkí hráči v globálnom dodávateľskom reťazci využívajú svoju kolektívnu inteligenciu k vytváraniu riešení schopných zaistiť agilný, holistický a udržateľný prístup k nevídaným výzvam, ktorým dnešný priemysel čelí.

Informácie o Odette

Odette International Ltd. je nezisková organizácia niekoľkých národných automobilových asociácií a federácií so sídlom v Londýne. Podporuje štandardy v oblasti logistiky, EDI a riadenie partnerských vzťahov. Odette bola založená ako projekt v 80. rokoch 20. storočia a vlastnú právnu subjektivitu získala v roku 2001, kedy bola založená spoločnosť Odette International Ltd.

Hlavné úlohy:

 • Vyvíja činnosť v európskom automobilovom priemysle v rámci EU
 • Tvorca noriem a doporučení pre osvedčené postupy
 • Poskytuje nástroje a služby na podporu digitalizácie procesov dodávateľského reťazca
 • Organizuje medzinárodné konferencie a výstavy Odette pre odborníkov v dodávateľskom reťazci a digitálnu transformáciu v automobilovom priemysle

Registrácia a program

EDITEL, poskytovateľ EDI riešení, je VIP sponzorom a ponúka delegátom konferencie výnimočnú večernú networkingovú akciu. Zvláštne okolnosti vyžadujú zvláštne opatrenia a naša spoločnosť sa rozhodla privítať všetky v jedinečnom historickom paláci Žofín umiestnenom v samom srdci Prahy na malebnom Slovanskom ostrove. Počínajúc prípitkom vo výstavných priestoroch sa delegáti presunú na toto výnimočné miesto, kde strávia večer s ostatnými delegátmi konferencie v uvoľnenej a priateľskej atmosfére.

Nenechajte si újsť príležitosť stretnúť sa s našim medzinárodným týmom odborníkov z automobilového priemyslu, ktorí budú k dispozícii na stánku číslo 16/17 na všetky otázky týkajúce sa napojenia na digitálne dodávateľské reťazce.

Michal-Drozdík-Zanini CZA naviac, dlhoročný a významný zákazník spoločnosti EDITEL pán Michal Drozdík, IT manažér v spoločnosti ZANINI CZ, s.r.o. (dôležitý Tier1 dodávateľ výbavy pre výrobcov vozidiel po celom svete), bude hovoriť o výzvach pri implementácii elektronickej komunikácie so zákazníkmi či dodávateľoch a o tom, aká dôležitá bola pomoc skúsených poskytovateľov EDI služieb na dosiahnutie úspechu.

Registrácia

Program, registráciu a všetky ďalšie podrobnosti o podujatí nájdete na stránke Odette conference.

Podujatie – témy

 • The EV supply chain
 • Packaging: Protecting your assets
 • The scene in Central Europe
 • Supply chain crisis: Can technology come to the rescue?
 • Achieving real ‘real time visibility’
 • Global standards for global players
 • The true role of customs in global exchanges
 • Meeting the sustainability challenge
 • Digitalising the supply chain: From Tier n to dealership
 • Eliminating weak links in the supply chain

Cieľová skupina podujatia

Kľúčoví pracovníci s rozhodovacími právomocami z automobilových spoločností po celom svete.

Zaujímate sa o tieto témy, ale bohužiaľ sa nemôžete zúčastniť?
To je nám ľúto, ale nevadí, naši EDI odborníci vás radi informujú. Kontaktujte nás na adrese obchod@editel.sk alebo si dohodnite individuálne stretnutie na osobnú EDI konzultáciu priamo prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

Symbolic photo copyright Odette International Ltd

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.