TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Odette 2023 – Medzinárodná automobilová konferencia pre dodávateľské reťazce

Odette-conference-2023_l

Odette 2023 – Budujeme riešenia pre udržateľné dodávateľské reťazce

V dňoch od 20. do 21. novembra 2023 sa v Titanic Chaussee Berlin v Berlíne uskutočnil 22. ročník Odette medzinárodnej automobilovej konferencie pre dodávateľské reťazce. Toto stretnutie bolo aj o tom, kto je kto v automobilovom priemysle. Veľkí hráči v globálnych dodávateľských reťazcoch v automobilovom priemysle sa podelili o svoje znalosti a predstavili svoje riešenia, aby mohli čeliť mimoriadnym výzvam, ktoré nás čakajú. Pre účastníkov bola konferencia skvelou príležitosťou na výmenu skúseností a networking so svojimi medzinárodnými kolegami. Bola odprezentovaná a diskutovaná široká škála aktuálnych tém v dodávateľských reťazcoch.

Témy

 • Solutions for Sustainable Supply Chains
 • Managing an ever-changing Regulatory Landscape
 • Building an EV Supply Chain
 • Packaging – the Red Cells of the Automotive Supply Chain
 • Transforming Finished Vehicle Logistics
 • IT Integration and Technology Change
 • Digital Integration all the Way
 • The Future for Supply Chain Communications
 • … and something to chew on

Petr-Smidlik-Yusen-LogisticsOkrem toho jeden zo zákazníkov spoločnosti EDITEL – Petr Šmidlík, Vedúci IT oddelenia v spoločnosti Yusen Logistics (Czech) s.r.o. (medzinárodná logistická spoločnosť pre dodávateľský reťazec), nám svojou prezentáciou s názvom RFID riešenia – (RTI) Reusable Transport Item Management System, vysvetlil, ako je pomoc skúsených poskytovateľov EDI služieb kľúčovým faktorom úspechu. Yusen Logistics je medzinárodný poskytovateľ logistiky pre celý dodávateľský reťazec vo viacerých vertikálach. Yusen Logistics neustále vyvíja efektívnejšie a udržateľnejšie spôsoby poskytovania efektívnych logistických riešení v snahe pridať hodnotu do podnikania svojich klientov.

Ako popredný poskytovateľ EDI riešení a hlavný sponzor sme tiež usporiadali výnimočný networkingový večer v exkluzívnom Berlin Classic Remise s návštevou jeho výnimočného múzea. Účastníci mali možnosť stretnúť sa s naším medzinárodným tímom odborníkov z automobilového priemyslu v stánku číslo 19/20, kde boli zodpovedané otázky týkajúce sa prepojenia s digitálnym dodávateľským reťazcom.

Informácie o Odette

Odette International Ltd. je nezisková organizácia niekoľkých národných automobilových asociácií a federácií so sídlom v Londýne. Podporuje štandardy v oblasti logistiky, EDI a riadenie partnerských vzťahov. Odette bola založená ako projekt v 80. rokoch 20. storočia a vlastnú právnu subjektivitu získala v roku 2001, kedy bola založená spoločnosť Odette International Ltd.

Hlavné úlohy:

 • Vyvíja činnosť v európskom automobilovom priemysle v rámci EU
 • Tvorca noriem a doporučení pre osvedčené postupy
 • Poskytuje nástroje a služby na podporu digitalizácie procesov dodávateľského reťazca
 • Organizuje medzinárodné konferencie a výstavy Odette pre odborníkov v dodávateľskom reťazci a digitálnu transformáciu v automobilovom priemysle

Zaujímate sa o EDI riešenia?

Naši EDI odborníci vás radi informujú. Kontaktujte nás na adrese obchod@editel.sk alebo si dohodnite individuálne stretnutie na osobnú EDI konzultáciu priamo prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

Symbolic photo copyright Odette International Ltd.
Portrait photo copyright Yusen Logistics (Czech) s.r.o.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.