TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Nový dizajnový upgrade v dôveryhodnom archíve: Prehľad a ukážky

smile_result_l vo význame spokojnosť s upgrade dokumentov

Dizajnový upgrade

V našom dôveryhodnom archíve neustále hľadáme spôsoby, ako vylepšiť užívateľský zážitok a efektivitu práce s naším softvérom. S potešením oznamujeme, že prvý balík zmien, zameraný na dizajnový upgrade náhľadových šablón, je na spadnutie. Tento upgrade sa týka kľúčových dokumentov, ako sú objednávky, potvrdenia objednávok, faktúry a dodacie listy, a je len začiatkom rozsiahlejšieho plánu na redizajn celého archívu.

Čo nové prinášame?

Naše nové verzie šablón prinášajú čistejší dizajn, lepšiu čitateľnosť a efektívnejšie využitie priestoru. Cieľom je, aby každý dokument bol nielen vizuálne príťažlivejší, ale aj intuitívnejší pre konečných užívateľov a užívateľov webEDI.

Pred a po: Ukážky zmien

Nižšie nájdete pred (vľavo) a po (vpravo) screenshoty náhľadov šablón, aby ste mohli porovnať vizuálne zmeny. Tieto ukážky zreteľne demonštrujú, aký výrazný je tento upgrade.

desadv_olddesadv_new - upgrade

desadv_pal_olddesadv_pal_new - upgrade

invoic_oldinvoic_new - upgrade

orders_oldorders_new - upgrade

ordrsp_oldordrsp_new - upgrade

Ďalšie kroky

Po úspešnom nasadení tohto prvého balíčku zmien plánujeme postupne aktualizovať aj menej frekventované typy dokumentov, ako sú príjemky, vratky a dalšie. Tento upgrade je možné považovať za prvý krok k celkovému redesignu archívu, ktorý bude nasledovať.

Vaše názory sú pre nás dôležité

Vaša spätná väzba je kľúčovou súčásťou tohto procesu. Chceli by sme vedieť, čo si myslíte o plánovaných zmenách a vylepšeniach. Aké ďalšie funkcie by ste radi uvítali v našom elektronickom archíve?

Prosíme, zdieľajte s nami vaše názory na e-mail marketing@editel.cz

Vaša spokojnosť a pohodlie pri používaní nášho elektronického archívu je pre nás na prvom mieste. Tešíme sa na vaše postrehy a nápady, ktoré nám pomôžu službu ešte viac vylepšiť.

Ďakujeme vám za vašu dôveru a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

S úctou,

Váš EDITEL Tím

Picture copyright Freepik

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.