TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

EDI komunikácia v sieti mäsiarskych predajní

EDI komunikácia používaná v sieti predajní Zeman maso-uzeniny

Dlhoročná tradícia a vlastné výrobné závody ako garancia kvality a čerstvosti

V sieti mäsiarskych predajní ZEMAN maso-uzeniny nájdete tradičné mäsové výrobky vyrábané podľa klasických receptúr s využitím najmodernejších technológií s dôrazom na prijateľnú cenu.

Vďaka každodennému závozu z materského závodu si zákazník môže dopriať denne čerstvé produkty vo viac ako 100 predajniach takmer po celej Českej republike. „Zabezpečenie zásobovania siete predajní, tak kladie vysoké nároky na logistické procesy a tiež na hladký tok obchodných dokumentov,“ doplňuje Libor Tyml, IT manager spoločnosti.

EDI komunikácia nielen s odberateľmi a dodávateľmi, ale aj vo vnútri spoločnosti

Vzhľadom na zlepšenia, ktoré spoločnosť už zaviedla, ako napr.: automatizácia, digitalizácia výrobných procesov a distribúcia, sa v spoločnosti ZEMAN maso – uzeniny rozhodli pre modernizáciu EDI komunikácie so širšími možnosťami využitia, ktoré existujúce EDI riešenie už neumožňovalo. Po dôkladnej analýze v súčasnosti využívaného EDI riešenia, uvažovaných potrieb a požiadaviek zo strany spoločnosti ZEMAN maso – uzeniny, vyhodnotila spoločnosť EDITEL ako optimálne využitie EDI riešenia poskytované formou služby, ktoré zabezpečuje potrebný funkčný rozsah pre komunikáciu s obchodnými partnermi, vrátane možnosti vnútropodnikovej fakturácie v rámci skupiny. Neoddeliteľnou súčasťou prechodu na nové EDI riešenie bol vývoj, testovanie a implementácia špecifických prekladových šablón pre správy ORDERS, ORDRSP, INVOIC a DESADV vo väzbe na súčasný informačný systém.

EDI komunikácia formou služby kladie menšie nároky na užívateľov

Kompletným prechodom na EDI riešenie formou služby (SaaS) sa výrazne zlepšia možnosti správy riešenia a zlepší sa aj reálna odozva pre zmenu konfigurácií, analýzu chýb a podobne.

Prechod na službu znamená prínosy hlavne v týchto oblastiach:

  • Monitoring riešení – prebieha v podstate non-stop na strane EDITELu
  • Jednoduchšia správa riešení a lepšia reálna rýchlosť odozvy pre pridávanie nových partnerov a správ
  • Rýchlejšie riešenie prípadných chýb

„Zákazník kládol veľký dôraz na to, aby bol prechod z existujúceho riešenia na novo navrhnuté riešenie formou služby plynulý, čo najjednoduchší a bez nutnosti akejkoľvek zmeny v komunikácii či nastavení na strane partnerov a užívateľov. Platforma eXitePRO, ako komplexné EDI riešenie, je v  spoločnosti EDITEL k dispozícii formou služby bez nutnosti zložitej konfigurácie na strane zákazníka.“ Popisuje službu Jan Kouba, Business konzultant spoločnosti EDITEL. „Služba zaisťuje kompletné a automatické spracovanie prichádzajúcich aj odchádzajúcich správ vrátane elektronického podpisu, dôveryhodnej archivácie daňových dokladov, funkcií pre business reporting, a radu ďalších služieb s pridanou hodnotou,“ doplnil Jan Kouba.

O spoločnosti

Zeman-maso-uzeniny-logoMäsiarske predajne ZEMAN maso-uzeniny ponúkajú sortiment čerstvého a vyzretého mäsa, údenín a rôznych špecialít. Vôbec prvá predajňa, ktorá položila základ vzniku celej spoločnosti, bola otvorená pred tridsiatimi rokmi v Plzni. Vďaka dobrému menu a významnému postaveniu na trhu, ktoré si spoločnosť veľmi rýchlo vybudovala, v súčasnej dobe prevádzkuje mäsiarske predajne takmer cez celú Českú republiku. Vďaka svojej materskej výrobe v Příbrami, kde sa každý deň pripravujú čerstvé české špeciality s dlhoročnou tradíciou, si tak môžete zakúpiť denne čerstvé mäso, na ktorejkoľvek vám najbližšej predajni ZEMAN maso-uzeniny. Každý týždeň sa môžete tešiť na nové akcie a ľahko si tak naplánovať týždenné menu a aj ušetriť.

Symbolic image copyright ZEMAN maso-uzeniny
Logo copyright ZEMAN maso-uzeniny

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.