TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

EDITEL spája sily s poľským EDI poskytovateľom EDISON

podanie rúk vo význame spojenie spoločností EDITEL a EDISON

Medzinárodný EDI poskytovateľ EDITEL sa stal väčšinovým akcionárom poľského EDISONU. Vzniknuté spojenie maximálne zúročí profesionálnu skúsenosť v oblasti EDI.

Spolupráca s verejne obchodovateľnou spoločnosťou EDISON S.A., datovaná od 19. júna 2019, upevňuje pozíciu medzinárodného EDI poskytovateľa EDITEL v regióne strednej a východnej Európy. Po novom so zameraním aj na poľský trh. EDISON má ako jeden z prvých prevádzkovateľov EDI v Poľsku viac ako 20 rokov skúseností na trhu a ponúka v oblasti EDI komplexné portfólio služieb pokrývajúcich množstvo odvetví.

EDISON ako súčasť skupiny EDITEL Group

Spoločnosť bude pokračovať v činnosti pod menom EDISON, ako súčasť skupiny EDITEL Group. EDITEL je predným medzinárodným poskytovateľom riešení v oblasti EDI. Spoločnosť má sídlo vo Viedni, pobočky v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, v Chorvátsku a mnohých ďalších franšízových partnerov.

Portfólio služieb EDISONU dokonale dopĺňa riešenie, ktoré ponúka EDITEL. Našli sme preto v EDISONE ideálneho partnera pre upevnenie našej pozície na trhoch regiónu strednej a východnej Európy.

Gerd Marlovits, generálny riaditeľ spoločnosti EDITEL Austria GmbH.

Pod záštitou medzinárodnej skupiny EDITEL učinil EDISON ďalší krok smerom vpred. Teší nás, že sme sa stali súčasťou jednej z najdôležitejších EDI sietí v regióne strednej a východnej Európy.

Tomasz Kuciel, generálny riaditeľ spoločnosti EDISON S.A.

O spoločnosti EDITEL

Spoločnosť EDITEL je popredným medzinárodným poskytovateľom služieb v oblasti elektronickej výmeny dokumentov (EDI, z anglického Electronic Data Interchange), ktorý sa špecializuje na optimalizáciu procesov dodávateľského reťazca. Spoločnosť poskytuje služby klientom v mnohých odvetviach.

Vďaka pobočkám v Rakúsku (kde spoločnosť sídli), v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a v Chorvátsku, a tiež vďaka mnohým franšízovým partnerom v ďalších krajinách Európy, je EDITEL ideálnym obchodným partnerom pre medzinárodné spoločnosti.

Prostredníctvom svojej EDI platformy eXite® ponúka EDITEL komplexné portfólio služieb. Počínajúc komunikáciou a integráciou EDI, webovým EDI pre malé a stredné podniky, až po riešenie pre elektronickú fakturáciu a elektronickú archiváciu alebo business monitoring a reporting. Naše úspešné EDI projekty sa opierajú o 20 rokov skúseností a hlboké odborné znalosti.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.