TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Platforma eXite vo Vianočnom poslaní

ježiško ako ťahá sane plné darčekov vo význame eXite platforma vo Vianočnom poslaní

Ježiško – najstarší klient EDITELu!

Množstvo významných obchodníkov a výrobcov zo Slovenska a ďalších krajín s dôverou využíva služby spoločnosti EDITEL už desiatky rokov. Jednu vec však vie len málokto: Ježiško sa spolieha na medzinárodne pôsobiaceho EDI providera už celé stáročia. Tento príbeh je určený každému, kto sa niekedy čudoval, ako ten fúzatý chlapík zo severu dokáže každý rok vykonať taký logistický zázrak. Jeden z Ježiškových pomocníkov porušil sľub mlčanlivosti a prehovoril v exkluzívnom rozhovore pre EDITEL.

Ježiško má každým rokom stále viac práce. Ako zapálený priaznivec technického pokroku sa preto aj s jeho pomocníkmi pred pár storočiami rozhodli používať platformu eXite. Už vtedy bolo kľúčové dostať vianočné zoznamy prianí rýchlo a spoľahlivo na miesto určenia. V súčasnosti využívajú nadpozemské bytosti rôzne prekladateľské nástroje, ktoré im zoznamy prianí od malých stvorení, písané v mnohých jazykoch a všakovakými rukopismi, pomáhajú previesť do toho správneho nebeského formátu. Z tohto „anjelského formátu“ sa vlastne stal štandard.

Ježiško a dátová platforma eXite

Súčasťou Ježiškovej pracovnej náplne je doručovať darčeky ľuďom, mladým i starým, ale aj obstarávať kŕmenie pre soby, pracovné odevy pre pomocníkov – a samozrejme vianočné reťaze. Šéf sa našťastie môže spoľahnúť na platformu eXite. Akýkoľvek problém pri doručovaní by mohol skončiť plačom detí pri vianočnom stromčeku a bezmocnosťou rodičov. Niečo také sa jednoducho nesmie stať. A dlhoročná spolupráca medzi Ježiškom a EDITELom zaručuje, že sa to ani nestane.

Dokonca aj sťažnosti na údajne nesprávne doručené darčeky je možné rýchlo vyriešiť pomocou funkcie on-line sledovania vianočného zoznamu želaní, ktorá je dostupná v pilotnej kabíne platformy eXite. Vo večnom archíve eXite by Ježiško dokázal nájsť dokonca aj želanie troch kráľov, ale to už je iný príbeh. A keby sa objavili nejaké ďalšie nevyriešené otázky, tím podpory eXite je k dispozícii 24/7 – dokonca aj na Štedrý deň.

Problémy so sánkami? Dnes už žiaden problém!

Pred pár storočiami stretla Ježiška menšia nehoda, ktorá skončila obrovskou hromadou pomiešaných darčekov. Vtedy sa mu naozaj uľavilo, keď si spomenul, že zaviedol dômyselný systém číslovania balíčkov podľa štandardu GS1. Vďaka čiarovým kódom, GTIN, SSCC a ďalším malým pomocníkom boli darčeky na saniach za pár minút znovu naložené a milióny darčekov dorazili načas.

Tím podpory EDITEL je s vianočnými logistickými expertmi v neustálom kontakte. Kedykoľvek niektorý z Ježiškových pomocníkov stratí prehľad alebo zabudne svoje „kúzelné heslo“, pribehne tím podpory a pomôže pracovitému pomocníkovi s jeho úlohami.

Platforma eXite na ceste za vianočným poslaním

Keď raz volal sám Ježiško osobne, zavládlo u všetkých napätie. Vo svojom užívateľskom rozhraní eXite uvidel v zoznamoch želaní neobvyklý nárast, ktorý ho zmiatol, a tak uvažoval, či náhodou nenastala nejaká chyba. Tím podpory EDITEL okamžite zasiahol a zistil, že istý (bývalý) prezident zo zámoria odoslal všetky svoje tweety priamo do neba. Ježiškovi sa nesmierne uľavilo, keď sa všetko vyjasnilo. Čo sa však stalo s prezidentovými myšlienkami, zostáva nejasné. Tak či onak, Ježiško tímu podpory EDITEL poďakoval a sľúbil, že Vianoce  budú úžasné.

Ak by ste aj Vy alebo Vaši pomocníci chceli povýšiť Váš dodávateľský reťazec na priam nebeskú úroveň, porozprávajte sa s naším Ježiškovým pomocníkom zvaným EDI alebo s iným kolegom zo spoločnosti EDITEL.

Šťastné sviatky!

Christmas-elvesAutor

Ježiškov pomocník Edi
poruší svoj sľub mlčanlivosti a prezradí, čo sa stalo.

 

Icon \'i\'

O spoločnosti EDITEL

EDITEL - EDI rješenja za sve potrebe

EDITEL je medzinárodným popredným poskytovateľom služieb v oblasti elektronickej výmeny dokumentov EDI (z anglického originálu Electronic Data Interchange), ktorý sa špecializuje na optimalizáciu procesov dodávateľského reťazca. Spoločnosť poskytuje služby klientom v mnohých rôznych odvetviach.

Symbolic image copyright pixabay

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.