TECHNICKÁ PODPORA +421 232 272 255
EDI KONZULTÁCIE +421 232 272 210

Kariéra v spoločnosti EDITEL

Práca v spoločnosti EDITEL

Baví Vás práca v medzinárodnom prostredí? Ste zanietení pre Supply Chain Management a IT? Ak je Vaša odpoveď kladná, ste na správnom mieste!

O nás

EDITEL je popredným poskytovateľom IT / EDI služieb so špecializáciou na Supply Chain Management. Zamestnávame viac ako 200 zamestnancov v našej centrále v Rakúsku a v našich pobočkách na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, Chorvátsku, Poľsku, v Slovinsku a Srbsku. Zameriavame sa predovšetkým na tieto odvetvia: rýchloobrátkový tovar, zdravotníctvo, športové potreby, financie a automobilový priemysel. Naši klienti predstavujú širokú škálu priemyselných odvetví, ide napríklad o spoločnosti ako REWE, SPAR, HENKEL, Coca-Cola Hellenic a Falkensteiner Hotels & Residences a ďalšie.

Čo našim zamestnancom ponúkame

Ponúkame rozmanité a medzinárodné pracovné prostredie na pomedzí logistiky a elektronickej výmeny údajov (EDI), kde zamestnanci môžu naplno využiť svoj potenciál a posunúť svoju kariéru na vyššiu úroveň. Okrem toho je EDITEL zamestnávateľom, ktorý ponúka mnoho ďalších výhod. Medzi tieto výhody patria bonusy, prispôsobené možnosti CPD, ako aj stravné lístky, podpora športových aktivít a nápoje na pracovisku zdarma. S cieľom podporiť súdržnosť medzi členmi nášho tímu na národnej i medzinárodnej úrovni pravidelne organizujeme firmené obedy / večere, akcie zamerané na rozvoj tímu a samozrejme vianočné večierky.

Kariéra v spoločnosti EDITEL – Koho hľadáme

Ponúkame širokú škálu pozícií, od vysoko odborných technických pozícií až po vášnivých predajcov našich riešení. Očakávame, že naši budúci spolupracovníci budú odborne vyškolení a budú mať niekoľkoročné profesionálne skúsenosti v danej oblasti, ako aj veľmi dobrú znalosť angličtiny, ktorá im umožní bez problémov pracovať v našom medzinárodnom prostredí. Ak ste ochotní pracovať v tíme, ste iniciatívni a máte radi výzvy, veľmi radi sa s Vami porozprávame. Prosím prezrite si naše otvorené pozície.

Bratislava picture

Vitajte v spoločnosti EDITEL

Symbolic image copyright iStock, tadamichi
Office image copyright Editel

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.