+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

Tohtoročné výročie spoločnosti EDITEL Hungary Kft.

Spoločnosť EDITEL Hungary Kft. oslávila v roku 2018 desiate výročie svojej obchodnej činnosti. V priebehu tejto doby sa toho udialo skutočne veľa. Spoločnosť EDITEL si vybudovala postavenie úspešnej značky pre B2B komunikáciu a upevnila svoju povesť špičkového poskytovateľa EDI služieb, ktorého komunikačná platforma eXite® je v Maďarsku jednou z najpoužívanejších.

Spoločnosť EDITEL sa v Maďarsku pôvodne sústredila na oblasť FMCG (rychloobrátkový spotrebný tovar) a postupne získala klientov aj z ďalších odvetví, napr. automobilového, farmaceutického a ropného priemyslu. Medzi klientov spoločnosti EDITEL Hungary Kft. patrí okrem iných Coop, Friesland, Lukoil, Unilever a Ferrero (viď článok na titulnej strane).

Gábor Hernádi, odborník na oblasť EDI, ktorý je súčasťou maďarského tímu od úplných začiatkov, je ohľadne budúcnosti spoločnosti EDITEL Hungary Kft. veľmi optimistický:

„Naše technológie boli vyvinuté tak, aby dokázali čeliť výzvam spojeným s digitalizáciou firiem. Som si istý tým, že naša flexibilita nám umožní v budúcnosti ešte prekonať úspechy posledných 10 rokov.“

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.