+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

VAPIANO spúšťa EDI v spolupráci s EDITELom

Optimalizácia všetkých obchodných procesov je pre reťazec reštaurácií VAPIANO hlavnou prioritou. Popri výmene celého ERP a POS systému zavádza VAPIANO elektronickú výmenu dát (EDI).

Na základe výberového konania na riešenie plne automatizovanej výmeny dát týkajúcich sa tovaru a objednávok, vrátane potvrdenia prijatia, si VAPIANO ako svojho partnera pre EDI vybral EDITEL. Obe spoločnosti spojili svoje sily a od začatia pilotnej fázy na začiatku roka 2017 už EDI úspešne uviedli do prevádzky v troch podnikoch v Nemecku. V ďalšej fáze bude EDI postupne zavedené v ostatných reštauráciách v Nemecku a následne aj v ďalších krajinách.

O reťazci VAPIANO

Reťazec reštaurácií VAPIANO je výnimočným vďaka inovatívnemu konceptu “čerstvého jedla v príjemnom a neformálnom prostredí”. Prvá reštaurácia bola otvorená v roku 2002 v Hamburgu. V súčasnej dobe spadá pod VAPIANO viac ako 180 reštaurácií v 31 krajinách na 5 kontinentoch a ich počet naďalej rastie.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.