+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

VAPIANO spúšťa EDI v spolupráci s EDITELom

reťazec reštaurácií VAPIANO a EDI

Optimalizácia všetkých obchodných procesov je pre reťazec reštaurácií VAPIANO hlavnou prioritou. Popri výmene celého ERP a POS systému zavádza VAPIANO elektronickú výmenu dát (EDI).

EDITEL v úlohe stabilného partnera pre VAPIANO

Na základe výberového konania na riešenie plne automatizovanej výmeny dát týkajúcich sa tovaru a objednávok, vrátane potvrdenia prijatia, si VAPIANO ako svojho partnera pre EDI vybral EDITEL. Obe spoločnosti spojili svoje sily. Od začatia pilotnej fázy na začiatku roka 2017 už EDI úspešne uviedli do prevádzky v troch podnikoch v Nemecku. V ďalšej fáze bude EDI postupne zavedené v ostatných reštauráciách v Nemecku a následne aj v ďalších krajinách.

O reťazci reštaurácií VAPIANO

logo reťazca reštaurácií VapianoReťazec reštaurácií VAPIANO je výnimočným vďaka inovatívnemu konceptu „čerstvého jedla v príjemnom a neformálnom prostredí“. Prvá reštaurácia bola otvorená v roku 2002 v Hamburgu. V súčasnej dobe spadá pod VAPIANO viac ako 180 reštaurácií v 31 krajinách na 5 kontinentoch a ich počet naďalej rastie.

Symbolic image copyright Vapiano
Logo copyright Vapiano

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.