+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

Supply Chain Finance: ediFACTORING

EDITEL CZ podľa vzoru svojej materskej spoločnosti v Rakúsku po novom ponúka modernú digitálnu službu ediFactoring, ktorá umožňuje pohodlne spravovať financovanie pohľadávok vďaka spojeniu EDI riešení a factoringu. ediFactoring je ideálnym riešením pre automatizované a efektívne financovanie dodávateľsko-odberateľských vzťahov (Supply Chain Financing).

Vďaka elektronickej výmene dát medzi dodávateľom, Factoringom Českej sporiteľne a odberateľom dochádza k automatizácii práce s dokumentami (predovšetkým faktúr a dodacích listov) a rýchlejšiemu financovaniu spoločnosti. Podporu EDI komunikácie je možné využiť pri klasickom a reverznom factoringu.

„Cieľom strategickej spolupráce oboch spoločností je priniesť našim klientom modernú digitálnu službu, ktorá im zefektívni operatívne procesy spojené s factoringom, formou automatizácie a využitím EDI. Tým dokážeme zrýchliť a zároveň zjednodušiť prácu s dokumentami, čo bude znamenať rýchlejší prísun finančných prostriedkov pre klienta a tiež omnoho menší podiel ľudskej práce na oboch stranách“, hovorí Karel Nováček, predseda predstavenstva Factoringu Českej Sporiteľne.

 

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.