Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

O spoločnosti EDITEL

EDITEL je medzinárodným popredným poskytovateľom služieb v oblasti elektronickej výmeny dokumentov (EDI, z anglického originálu Electronic Data Interchange), ktorý sa špecializuje na optimalizáciu procesov dodávateľského reťazca. Spoločnosť poskytuje služby klientom v mnohých rôznych odvetviach.

Vďaka pobočkám v Rakúsku (kde firma sídli), v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a Chorvátsku, a tiež vďaka mnohým franšízovým partnerom v ďalších krajinách Európy, je EDITEL perfektným obchodným partnerom pre medzinárodné spoločnosti.

Prostredníctvom svojej EDI platformy eXite® ponúka EDITEL komplexné portfólio služieb, počínajúc komunikáciou a integráciou EDI, webovým EDI pre malé a stredné podniky, až po riešenie pre elektronickú fakturáciu a digitálnu archiváciu alebo business monitoring. Naše úspešné EDI projekty sa opierajú o 20 rokov skúseností a hlboké odborné znalosti.

www.editel.sk

Pre zhliadnutie firemného videa EDITEL kliknite na obrázok!
Pre zhliadnutie firemného videa EDITEL kliknite na obrázok!