+ 421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -10

Nový generálny riaditeľ

Od januára 2018 je novým generálnym riaditeľom spoločnosti EDITEL Austria Gerd Marlovits. Je nástupcom Petra Franzmaira, ktorý po viac ako 30 rokoch venovaných elektronickej výmene dát (EDI) odišiel do dôchodku.

Gerd Marlovits pracuje v spoločnosti EDITEL už vyše 15 rokov, pracoval na pozícii obchodný a marketingový riaditeľ.

„Gerd Marlovits je dokonalo oboznámený so všetkými aspektmi podnikania v oblasti EDI. V priebehu celej svojej kariéry sa výrazne podieľal na vývoji a formovaní našej spoločnosti, pričom využíval svoje skúsenosti a inovatívneho ducha, ktorého potrebujeme. Som presvedčený o tom, že na čele s ním bude spoločnosť EDITEL pokračovať vo svojej úspešnej ceste a bude svojim klientom aj naďalej ponúkať tie najlepšie služby v oblasti EDI“, uviedol Peter Franzmair.

Peter Franzmair pôsobil vo výkonnej funkcii v priebehu celej svojej kariéry. Začínal ako projektový manažér pre EDI a neskôr, v roku 2002, ako štatutárny zástupca spoločnosti EAN Austria (teraz GS1 Austria).

Keď bola v roku 2008 ako dcérska spoločnosť GS1 Austria založená spoločnosť EDITEL Austria, prijal Peter Franzmair funkciu jej výkonného riaditeľa. Popri svojom celoživotnom profesionálnom záujme o EDI pracoval pán Franzmair v rokoch 1996 a 2000 ako ECR manažér v Iniciatíve ECR. Viac ako 20 rokov, od vydania prvého čísla v roku 1986, bol tiež šéfredaktorom podnikových novín GS1 Info.

Pod jeho vedením sa spoločnosť EDITEL stala najväčším poskytovateľom EDI služieb v strednej a východnej Európe. EDITEL Group s centrálou vo Viedni má dcérske spoločnosti v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku a v Chorvátsku a celkovo viac ako 100 zamestnancov. Vďaka našim pobočkám a našim obchodným partnerom sú EDI služby spoločnosti EDITEL dostupné v 20-tich krajinách a využíva ich 15 000 firiem z mnohých rôznych odvetví.

Aktivujte si prosím súbory cookie v nastaveniach Vašeho prehliadača pre prezeranie webovej stránky v plnom rozsahu.
V súčasnosti používate staršiu verziu prehliadača, ktorá môže spôsobovať chyby v zabezpečení a znižovať užívateľský komfort.
learn how to easily update your browser.