Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

26.05.2017

VAPIANO spúšťa EDI v spolupráci s EDITELom

Vapiano

Optimalizácia všetkých obchodných procesov je pre reťazec reštaurácií VAPIANO hlavnou prioritou: popri výmene celého ERP a POS systému VAPIANO zavádza elektronickú výmenu dát (EDI). Na základe výberového konania na riešenie plne automatizovanej výmeny dát týkajúcich sa tovaru a objednávok, vrátane potvrdenia prijatia, si VAPIANO ako svojho partnera v EDI vybral EDITEL. Obe spoločnosti spojili svoje sily a od zahájenia pilotnej fázy na začiatku roku 2017 už úspešne spustili EDI v troch podnikoch v Nemecku. V ďalšej fáze bude EDI postupne zavedené v ostatných reštauráciách v Nemecku a následne aj v ďalších krajinách.

Vapiano

O reťazci VAPIANO

Reťazec reštaurácii VAPIANO je výnimočným vďaka inovatívnemu konceptu “čerstvého jedla v príjemnom, neformálnom prostredí“. Prvá reštaurácia bola otvorená v roku 2002 v Hamburgu. V súčasnej dobe spadá pod VAPIANO viac než 180 reštaurácií v 31 krajinách na 5 kontinentoch a ich počet naďalej rastie.