Používaním tejto stránky súhlasím s používaním súborov cookies. Pre viac informácií kliknite tu

Detail novinky

06.06.2014

Úspešná spolupráca českého ERP dodávateľa a nadnárodného EDI poskytovateľa nepozná hraníc

Česká spoločnosť TRINIDON, dodávateľ ERP riešenia pre pekárenský priemysel na českom aj slovenskom trhu, úspešne spolupracuje s nadnárodným EDI poskytovateľom EDITEL GROUP.

Svet obchodu nepozná hraníc, či už geografických, alebo jazykových. Pokiaľ majú partneri záujem spolupracovať, vytvárať businness, poskytovať kvalitné služby a produkty zákazníkovi, tak spoločnú reč vždy nájdu. To potvrdila aj spolupráca spoločností TRINIDON z Ostravy a EDITEL Slovensko, ktorý je súčasťou medzinárodnej skupiny EDITEL GROUP, lídra EDI trhu v strednej a východnej Európe.

V rámci spoločnej spolupráce bolo úspešne dokončených už niekoľko projektov EDI komunikácie u klientov na Slovensku, akými sú napríklad Kysucké pekárne, Pekáreň Juraj Oremus, Senické a skalické pekárne, Danubia a pod. Vďaka medzinárodnému pôsobeniu skupiny EDITEL je pre obe spoločnosti cieľom rozšíriť rad spokojných klientov nielen na českom a slovenskom trhu, ale aj v ďalších európskych krajinách.

Spojenie technologického know-how a skúseností spoločností EDITEL GROUP a TRINIDON umožňuje obom partnerom ponúknuť svojim zákazníkom ent-to-end riešenie, od interného plánovania výroby a skladových zásob, až po automatizovanú obchodnú komunikáciu s obchodnými reťazcami prostredníctvom EDI. Zasielanie elektronických objednávok, príjem elektronických dodacích listov a samotná elektronická fakturácia výrazne zefektívnili procesy výmeny obchodných dokumentov medzi partnermi. Prínosy na oboch stranách sú teda celkové zníženie nákladov, bezpečnosť a rýchlosť celého procesu.