Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

06.06.2014

TRINIDON

Úspešná spolupráca českého ERP dodávateľa a nadnárodného EDI poskytovateľa nepozná hraníc

Česká spoločnosť TRINIDON, dodávateľ ERP riešenia pre pekárenský priemysel na českom aj slovenskom trhu, úspešne spolupracuje s nadnárodným EDI poskytovateľom EDITEL GROUP.

Svet obchodu nepozná hraníc, či už geografických, alebo jazykových. Pokiaľ majú partneri záujem spolupracovať, vytvárať businness, poskytovať kvalitné služby a produkty zákazníkovi, tak spoločnú reč vždy nájdu. To potvrdila aj spolupráca spoločností TRINIDON z Ostravy a EDITEL Slovensko, ktorý je súčasťou medzinárodnej skupiny EDITEL GROUP, lídra EDI trhu v strednej a východnej Európe.

V rámci spoločnej spolupráce bolo úspešne dokončených už niekoľko projektov EDI komunikácie u klientov na Slovensku, akými sú napríklad Kysucké pekárne, Pekáreň Juraj Oremus, Senické a skalické pekárne, Danubia a pod. Vďaka medzinárodnému pôsobeniu skupiny EDITEL je pre obe spoločnosti cieľom rozšíriť rad spokojných klientov nielen na českom a slovenskom trhu, ale aj v ďalších európskych krajinách.

Spojenie technologického know-how a skúseností spoločností EDITEL GROUP a TRINIDON umožňuje obom partnerom ponúknuť svojim zákazníkom ent-to-end riešenie, od interného plánovania výroby a skladových zásob, až po automatizovanú obchodnú komunikáciu s obchodnými reťazcami prostredníctvom EDI. Zasielanie elektronických objednávok, príjem elektronických dodacích listov a samotná elektronická fakturácia výrazne zefektívnili procesy výmeny obchodných dokumentov medzi partnermi. Prínosy na oboch stranách sú teda celkové zníženie nákladov, bezpečnosť a rýchlosť celého procesu.