Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

19.06.2018

Supply Chain Finance

ediFACTORING

ediFACTORING

EDITEL CZ podľa vzoru svojej materskej spoločnosti v Rakúsku po novom ponúka modernú digitálnu službu ediFactoring, ktorá umožňuje pohodlne spravovať financovanie pohľadávok vďaka spojeniu EDI riešení a factoringu. ediFactoring je ideálnym riešením pre automatizované a efektívne financovanie dodávateľsko-odberateľských vzťahov (Supply Chain Financing). Vďaka elektronickej výmene dát medzi dodávateľom, Factoringom Českej sporiteľne a odberateľom dochádza k automatizácii práce s dokumentami (predovšetkým faktúr a dodacích listov) a rýchlejšiemu financovaniu spoločnosti. Podporu EDI komunikácie je možné využiť pri klasickom factoringu i reverznom factoringu.

"Cieľom strategickej spolupráce oboch spoločností je priniesť našim klientom modernú digitálnu službu, ktorá im zefektívni operatívne procesy spojené s factoringom, formou automatizácie a využitím EDI. Tým dokážeme zrýchliť a zároveň zjednodušiť prácu s dokumentami, čo bude znamenať rýchlejší prísun finančných prostriedkov pre klienta a tiež omnoho menší podiel ľudskej práce na oboch stranách,".

hovorí Karel Nováček, predseda predstavenstva Factoringu Českej Sporiteľne.