Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

19.09.2010

Spoločnosť ŠEVT zavádza EDI

Spoločnosť ŠEVT a.s. uzatvorila s EDITEL SK s.r.o. zmluvu na dodávku a implementáciu EDI systému za účelom zrýchlenia a skvalitnenia obchodnej korešpondencie s významným odberateľom svojich produktov a služieb Československou obchodnou bankou a.s. Súčasťou riešenia je automatizovaná výmena elektronických objednávok a faktúr v plnou podporou bezpapierovej fakturácie (el. podpis, archivácia el. daňových dokladov, atď.) a automatického vyhodnocovania obchodnej správnosti faktúr.

Spoločnosť ŠEVT a.s. je popredný poskytovateľ moderných služieb v oblasti predaja kompletného sortimentu kancelárskych a školských potrieb, papiera, umeleckých potrieb, tonerov, tlačív a poskytovania služieb v oblastiach digitálnej tlače najrôznejších dokumentov a publikácií, viazania dokumentov a knihárskych prác, výroby pečiatok, vizitiek, laminovania, služieb v oblasti kopírovania a radu ďalších služieb.