Používaním tejto stránky súhlasím s používaním súborov cookies. Pre viac informácií kliknite tu

Detail novinky

14.10.2011

Spoločnosť Deloitte Advisory s.r.o. vykonala komplexnú analýzu trustIT

Plne v súlade so snahou spoločnosti EDITEL prinášať inovatívne riešenia v najvyššej kvalite, so zreteľom na bezpečnosť, platnú legislatívu a štandardy v odbore, v mesiacoch jún a august 2011, vykonala spoločnosť Deloitte Advisory s.r.o. komplexnú analýzu zabezpečenia archívneho riešenia trustIT spoločnosti EDITEL.

Analýza zabezpečenia zahŕňala nasledovné činnosti:

  • Revízia konfigurácie komponentov IT infraštruktúry - konfigurácia infraštruktúry, operačných a databázových systémov, webového serveru a webovej aplikácie trustIT a fyzickej bezpečnosti.
  • Posúdenie dôveryhodnosti a integrity archivovaných dát – posúdenie zabezpečenia dát z pohľadu integrity, dôveryhodnosti a dostupnosti ukladaných dát.
  • Posúdenie zhody splatnou legislatívou – posúdenie zhody riešenia trustIT s platnou legislatívou na Slovensku, v Českej Republike, Rakúsku, Maďarsku a legislatívou Európskej únie.
  • Posúdenie úrovne správy IT systémov – posúdenie úrovne procesov prevádzkového a bezpečnostného monitoringu, riadeni a prístupov, zmenového riadenia, vzťahu s externými dodávateľmi a plánovania kontinuity podnikania a havarijného plánovania.

Záleží nám na spoľahlivom a bezpečnom riešení Vašej Informačnej Logistiky!