Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

07.04.2015

Smarter Integration v Bastione: Ako prebiehalo Fórum inteligentnej výmeny dát

Dňa 17. marca sa konalo Smarter Integration 2015 - Fórum inteligentnej výmeny dát, ktoré organizovala spoločnosť EDITEL za podpory obchodného partnera IBM.

EDITEL, ktorý je lídrom na trhu EDI (elektronická výmena dát) pre región strednej a východnej Európy (CEE), sa popri EDI produktoch venuje do hĺbky aj oblasti komplexnej B2B integrácii a B2B komunikácii medzi obchodnými partnermi. V marci preto usporiadal EDITEL spoločne s IBM odborné stretnutie zaoberajúce sa touto problematikou. Téma prilákala vyše 30 zástupcov spoločností z rozmanitých segmentov českého i slovenského trhu.

Smarter Integration - Fórum inteligentnej výmeny dát bolo usporiadané s cieľom priblížiť záujemcom komplexnosť B2B integrácie a komunikácie, upozorniť na riziká a nástrahy, ktoré obmedzujú efektívnu komunikáciu medzi obchodnými partnermi a predstaviť škálu dostupných riešení pre optimalizáciu a automatizáciu obchodných procesov v spoločnostiach. A predovšetkým zdôrazniť prínosy implementácie týchto riešení pre spoločnosti.

Po úvodnom slove výkonného riaditeľa EDITEL CZ Jana Mrvíka a zástupcu IBM Petra Biskupa sa o program postarali Urs Flück, Segment Leader for B2B zo spoločnosti IBM a Robert Matras, Senior Consultant z EDITEL CZ. Pre dokreslenie problematiky poslúžili ukážky konkrétnych projektov predstavené Milanom Mikulom a Janom Molnárom, tiež zo spoločnosti EDITEL CZ. Na záver nechýbali najnovšie trendy a pripravované novinky v oblasti B2B integrácie a produktov spoločnosti IBM.

"Bol som prekvapený záujmom o tému Smarter Integration z radov našich súčasných i potenciálnych partnerov. Takýmto komplexným riešeniam, ako sú riešenia pre B2B integráciu a komunikáciu, je potrebné venovať priestor a čas na diskusiu. Zložitosť témy sme vyvážili umiestnením fóra do romantického prostredia reštaurácie Bastion Prague s výhľadom na pražský Vyšehrad a zaistením slnečného marcového počasia. Prebrali sme Smarter Integration ako z pohľadu obchodu a manažmentu, tak z pohľadu technického/IT, aby si každý z hostí mohol lepšie predstaviť tieto dve tváre. Tento prístup sa vyplatil a viedol k otvorenej diskusii nielen s nami, ale aj medzi účastníkmi. Plánujeme podobnú akciu zopakovať v priebehu jedného roka a podeliť sa o novinky a naše praktické skúsenosti s ďalšími záujemcami" uviedol ku Smarter Integration Jan Mrvík, výkonný riaditeľ EDITEL CZ.

Fotografie