Používaním tejto stránky súhlasím s používaním súborov cookies. Pre viac informácií kliknite tu

Detail novinky

01.10.2014

Rozšírenie obchodného tímu EDITEL CZ

Medzinárodná skupina EDITEL, líder v oblasti elektronickej výmeny dokumentov (EDI), rozširuje český obchodný tím. Najnovšie od 1. septembra reprezentuje EDITEL CZ Jan Molnár.

Jan pôsobil 15 rokov v Active, českej spoločnosti, ktorá dlhodobo zastáva vedúcu pozíciu v oblasti predaja kancelárskych potrieb. Svoju kariéru tu začínal na pozícii obchodného zástupcu špecializujúceho sa predovšetkým na dodávky do reťazca MAKRO/METRO Cash & Carry a postupne sa vypracoval na pozíciu zástupcu vedúceho oddelenia dodávok do všetkých reťazcov.


Jan získal zásadné skúsenosti v oblasti počas niekoľkých rokov, kedy spoločnosť Activa postupne zavádzala EDI komunikáciu u svojich obchodných partnerov. Znalosti na tomto poli ďalej prehlboval a od roku 2005 sa sústredil predovšetkým na implementáciu a koordináciu EDI projektov. Jeho dlhodobé a praktické skúsenosti s EDI na strane užívateľa sú pre EDITEL i pre našich zákazníkov významným prínosom.

Jan Molnár, EDITEL CZ

„Na trhu je stále množstvo subjektov, ktoré v obchodovaní ešte nezaviedli elektronickú komunikáciu a svoje zdroje teda nevyužívajú efektívne. Pre EDITEL vidím na trhu stále veľký priestor k expanzii. Som presvedčený, že EDITEL už niekoľko rokov patrí v oblasti EDI ku kľúčovým hráčom na českom trhu. Mojim cieľom teda nebude iba podpora, rozvoj a starostlivosť o existujúcich zákazníkov, ale tiež maximálna snaha získať nové zákazky a obchodné príležitosti a postupne rozširovať komunitu EDI užívateľov,“ dodáva ku svojej pozícii Jan Molnár