Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

01.10.2014

Rozšírenie obchodného tímu EDITEL CZ

Medzinárodná skupina EDITEL, líder v oblasti elektronickej výmeny dokumentov (EDI), rozširuje český obchodný tím. Najnovšie od 1. septembra reprezentuje EDITEL CZ Jan Molnár.

Jan pôsobil 15 rokov v Active, českej spoločnosti, ktorá dlhodobo zastáva vedúcu pozíciu v oblasti predaja kancelárskych potrieb. Svoju kariéru tu začínal na pozícii obchodného zástupcu špecializujúceho sa predovšetkým na dodávky do reťazca MAKRO/METRO Cash & Carry a postupne sa vypracoval na pozíciu zástupcu vedúceho oddelenia dodávok do všetkých reťazcov.


Jan získal zásadné skúsenosti v oblasti počas niekoľkých rokov, kedy spoločnosť Activa postupne zavádzala EDI komunikáciu u svojich obchodných partnerov. Znalosti na tomto poli ďalej prehlboval a od roku 2005 sa sústredil predovšetkým na implementáciu a koordináciu EDI projektov. Jeho dlhodobé a praktické skúsenosti s EDI na strane užívateľa sú pre EDITEL i pre našich zákazníkov významným prínosom.

Jan Molnár, EDITEL CZ

„Na trhu je stále množstvo subjektov, ktoré v obchodovaní ešte nezaviedli elektronickú komunikáciu a svoje zdroje teda nevyužívajú efektívne. Pre EDITEL vidím na trhu stále veľký priestor k expanzii. Som presvedčený, že EDITEL už niekoľko rokov patrí v oblasti EDI ku kľúčovým hráčom na českom trhu. Mojim cieľom teda nebude iba podpora, rozvoj a starostlivosť o existujúcich zákazníkov, ale tiež maximálna snaha získať nové zákazky a obchodné príležitosti a postupne rozširovať komunitu EDI užívateľov,“ dodáva ku svojej pozícii Jan Molnár