Sie müssen Cookies in ihrem Browser aktivieren um diese Website/Applikation in vollem Umfang benutzen zu können.
Sie verwenden einen veralteten Browser mit möglichen Sicherheitsschwachstellen und können nicht alle Funktionen dieser Webseite nutzen.
Hier erfahren Sie, wie einfach Sie Ihren Browser aktualisieren können
+421 232 272 2
TECHNICKÁ PODPORA -55
EDI KONZULTÁCIE -11

Detail novinky

27.05.2011

ROADSHOW JAR 2011 v Čechách a na Slovensku

Môžete sa nechať unášať prúdom, ale s nami BUDETE UDÁVAŤ TEMPO!

Využívanie EDI technológie kontinuálne rastie v Čechách aj na Slovensku. Spoločne s jej rozvojom však rastie aj dopyt po riešeniach, ktoré je možné aplikovať presne podľa individuálnych potrieb a nárokov každej spoločnosti. Predmetom dopytu je potom vždy jednoduché a rýchle nasadenie EDI, automatická a bezobslužná prevádzka, prívetivé užívateľské rozhranie, bezpečnosť a neustála dostupnosť EDI riešenia a samozrejme cenové podmienky spojené s jeho obstaraním a prevádzkou.

EDITEL preto na prelome apríla a mája tohto roku predstavil prostredníctvom ROADSHOW JAR 2011 svoje nové produkty a služby. B2B integračnú platformu submIT a archivačné riešenia trustIT. submIT platforma je otvoreným integračným riešením, ktoré je možné nastaviť presne podľa klientových potrieb. Rieši oblasti integrácie, e-fakturácie, archivácie a Business Reporting. trustIT je potom aplikácia podporujúca najmodernejšie technologické štandardy pre zabezpečenie dôveryhodnej archivácie elektronických dokumentov, ako napr. súbežné reťazenie odtlačkov dokumentov alebo časové pečiatky.

ROADSHOW JAR 2011, ktorú EDITEL vo forme cielených seminárov usporiadal v Prahe, Brne, Ostrave, Bratislave a Košiciach, navštívilo množstvo účastníkov, ktoré predčilo naše očakávania. Nové produkty sa tak hneď v úvode stretli s nebývalým záujmom a ohlasom.

Ďalšie detailné informácie sú k dispozícii na našom webe www.editel.sk a aj prostredníctvom nášho obchodného oddelenia cez e-mail info(at)editel.skinfo(at)editel.sk alebo telefonicky +421 232 272 210.

Fotografie